Prípravky na chudnutie - naozaj fungujú?

Táto diskusia patrí k článku: Prípravky na chudnutie - naozaj fungujú?
Prípravky na chudnutie - naozaj fungujú?

Zázračná tabletka, ktorá by vám umožnila jesť, kedy chcete, čo chcete a koľko chcete, bez toho, aby sa to prejavilo na vašej línii. Ideálne, keby vám pomohla aj schudnúť a nemuseli by ste pri tom pohnúť ani prstom. Koľko by ste za takúto tabletku boli ochotní zaplatiť? Mnohí aj celú výplatu či ešte viac.

svetlinka

neviem veru, chcela by som vidiet cloveka ktory si dala len taketo nejake pripravky a fakt schudol ale vyslovene len z toho.

AAlenkaa

mne teda nikdy nefungovali žiadne prípravky ani zaručené diéty ...ale podľahla som módnemu trendu a kúpila si svoju prvú kolobežku "na staré kolená" :D a plánujem radšej na sebe makať - www.cyklospeciality.sk

diidi

tak to asi nehrozi, ze by som za nieco take platila aj keby bola ta moznost. potom by ludia jedli piate cez deviate. stravu si treba vyskladat aj tak, aby bola zdrava. nie len pozerat na to, ci sa z nej priberie alebo nie.

Inge

ako sa tu píše "bez práce nie sú koláče" - ja som si kúpila mestský bicykel na cyklospecialitách a jazdím skoro denne, dietu tým pádom nerišim

stastnablcha

ja sa s kilami borim uz cely zivot a tiez som nabehla do lekarne s tym ze chcem nieco ucinne. bola som v dr. max a tam mi povedali to iste. ze ano, mozem nieco, ale treba aj stravu a cvicit. leboinak sa to rychlo vrati spet...

stastnablcha

neverim ze nejake tabletky na chudnutie pomozu. ja sama som velka a okrem cvicenia a neprezierania nepomaha nic ..