7 rozdieľov medzi dobrým a skvelým sexom

Táto diskusia patrí k článku: 7 rozdielov medzi dobrým a skvelým sexom
7 rozdielov medzi dobrým a skvelým sexom

Ľudia často prirovnávajú sex k dobrému jedlu; aj keď to nie je to najlepšie čo ste v živote jedli, ale koniec koncov to aj tak nevyhodíte do koša. Pointa je taká, že samotný sex je vo väčšine prípadov dobrý, lebo ide o pôžitok. Ale sú drobnosti, vďaka ktorým budete mať sexuálny život oveľa pestrejší a hlavne kvalitnejší.

Gabriella_pp

urcite by si to nemyslel, neboj sa :D pozri sa na superlove eshop a nieco si tam vyber a ukaz muzovi, ze sa ti to paci :) uvidis, bude prekvapeny a rad

iva-polak

Ja by som chcela skusit nejake bdsm, latexove veci, bicik a podobne :D ale ako to naznacit muzovi- neviem. :D by si myslel ze som sa zblaznila alebo co? ani neviem kde by som to ako kupovala

Gabriella_pp

u nas bol dost problem stereotyp proste....ale vykomunikovali sme si to, kazdy si povedal co by chcel skusit v sexe a sli sme proste na to :)

Fuuuuuj

Nie nemam neprijemny zazitok ale nebudem robit noeco co sa mi nepaci. Lenze vy ma nepochopite lebo mate sex radi. Ani ja nechapem ako moze moja kamaratka nemat rada sladkosti zase..
Btw co sa tyka deti tak to beriem .. nastastie ziadne nechcem. Ked sa robim rukou tak to nevyzera ponizujuco ale ked by sa na mne nejaky chlap mal robit a este aj tie neprijemne zvuky tak by som sa dogrcala. Laska ci nelaska aj tak by to bolo hnusne. Viac sa uz nevyjadrujem

leuska123

"fuuuj" uvedom si, že keby nebolo sexu, tak by si nebola na tomto svete... a vlastne kazdy organizmus, co sa pohlavne rozmnozuje.. asi mas nejaky neprijemny zazitok, blok..

ffffuj

Veru je hnuuus a ten smradlavy nechutny ud , uz napohlad hnus a este ked ti to chlap pcha pred oci a silou mocou ta presviedca ako tuzis po fajke a pritom sa ides dogrcat........

Fuuuuuj

Fuj sex je hnus aj hnusne to vyzera. Vyzera to ponizujuce aj ked je to z lasky, zena si lezi a muz to nej klati no odpor. Vzdy som pocas puberty dokazala ovladat svoje hormony a som stastna ze nikdy nieco taketo nezazijem. Hnus