5 ochorení, ktoré na vás číhajú na jeseň

Táto diskusia patrí k článku: 5 ochorení, ktoré na vás číhajú na jeseň
5 ochorení, ktoré na vás číhajú na jeseň

Leto je za nami a prichádza síce farbami pestrá, ale na ochorenia riziková jeseň. V tomto období je obranyschopnosť ľudského organizmu vystavená nadmernej záťaži. Pribúdajúce sychravé dni prinesú vírusy, nádchu či kašeľ. Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky (ÚVZ SR) radí, na aké zdravotné komplikácie si dať v prichádzajúcom období pozor.

Jovanka

U nás to bolo podobne až zúfalstvo ma chytalo a potom mi naskočila raz pri rolovaní internetu reklama na protopan ako produkty vyvinuté atopikom pre atopikov a že skúsime a tak som objednala a krásne sadol a teraz malý už vyše mesiaca behá po vonku bez ekzémov

zuzulienka9

u nas alergie a s nimi spojeny atopicky ekzem ... totalna hrôza ... vsetko svrbi a nic nezabera .... neviete poradit co by este mohlo pomoct ? uz sa sprchujeme v letnej vode a hydratujeme ale vsetko drazdi

igorh

Najlepšie ako byť celý rok zdravý je prevencia. Užívam stopercentný prírodný prípravok Moringu Caribbean. Odporučili mi ju kolegovia v práci. Zo začiatku som tomu veľmi neveril, ale povedal som si, že za skúšku nič nedám. Odkedy ju užívam cítim sa oveľa lepšie, keďže obsahuje všetky potrebné vitamíny. Všetko objednávam tuto: -odkaz odstránený-