Nadmerné potenie - prečo vzniká a čo s ním?

Táto diskusia patrí k článku: Nadmerné potenie - prečo vzniká a čo s ním?
Nadmerné potenie - prečo vzniká a čo s ním?

Aj keď je pot normálnym telesným prejavom, sú medzi nami ľudia, ktorí ho produkujú viac, ako je bežné - najmä teraz, v letných mesiacoch. Prečítajte si preto niekoľko vecí, ktoré by ste rozhodne mali vedieť o potení. Tu nájdete základné informácie o tom čo je pot, prečo vzniká a čo môžete robiť s jeho nadmernou produkciou.

Steph

S tou akupunktúrou je to určite zaujímavé a fascinujúce. Verím, že s veľa vecami si naše telo poradí samo, no sama som to ešte neskúšala. Na nadmerné potenie mám Electro Antiperspirant a veľmi mi pomáha, než som ho objavila bola som už zúfalá a teraz, 100x viac v pohode.

bianca.pp

teraz som videla, že je u nas novinka cityzen a su to trička, ktore neprepuštaju pot, jeho vlhkost a pach. Skušali ste ich niekto?

mala_sova

ja mam iba jeden druh potenia, potim sa ako kon a už neviem čo mam robit. Cela košela, tričko, sveter, všetko je mokre a nič nepomaha

Novino

su zo 100% premiovej bavlny a neprepuštaju pach a vlhkost potu a maju aj košele. Tu maju všetko napisane www.cityzen.sk . Len škoda, že nemaju aj damske košele. Kupila by som si jednu

stuart999

čo su to za trička? Nikdy som o nich nepočul, ani nikde nevidel. Z čoho su ušite, že na nich není vidno pot?

lianka22

nič sa s tym robit neda, lebo na to nie je liek. Ja som to vyriešila tym, že som si kupila tričko, na ktorom nie je vidno, že som spotena, podpazušie je suche

Steph

Ja som TRPELA potením v oblasti pod pazuchami a genitálií, a nech si hovorí kto chce čo chce - že najhoršie je to na tvári lebo to neschováš, NIE, najhoršie je to práve v týchto oblastiach, kvôli zápachu!! Strašne ma to trápilo a bola som veľmi nervózna keď sme sa zbližovali s teraz už manželom. Skoro sme sa kvôli tomu rozišli! Díky bohu som sa mu zdôverila a bol veľmi chápavý. Môj miláčik. Začal hľadať na internete a našiel, že by mi mohol pomôcť Electro Antiperspirant. Ja som bola skeptická, ale on sa nedal a kúpil mi ho! Díky bohu po druhýkrát! POMOHLO MI TO!! Som strašne šťastná, že mám takého super muža, že sa nevzdal, vypočul ma a pomohol mi. Tiež vďaka za to, že niekto vynašiel taký prístroj!! Keby mal niekto podobné problémy, choďte do toho! Prikladám web www.electroantiperspirant.sk

swistica

A teraz prekvapenie - Vichy predavaju v kazdej lekarni.
No co mile Notino, nebolo by uz nacase vymysliet lepsiu reklamu?

zuzulienka9

JA MAVAM MAPY AKO SVET, ALE TOTO LETO SOM SI NASLA NA NOTINE SILNY DEODORANT VICHY HOMME S KTORÝM SOM ZVLÁDLA LETO V BA BEZ MAPY POD PAZUCHAMI