S metódou „4-7-8“ zaspíte za menej ako 1 minútu

ModraObloha

No neviem neviem či to vážne funguje, osobne som to skúšal viac krát ani raz som nezaspal.. robil som to aj 3-4 minuty a proste nič... nezaspal som.

berthier

Už žiadne frustrácie platieb s platbami
Ste v živote frustrovaní? myslíš, že všetko je stratené? Žiadna nádej zo všade? No, mám pre vás všetkých dobrú správu. Poskytujem kredity od
1000 eur až 600 000 eur najchudobnejším v ročnej miere od 2% do 3% ročne as cenovo výhodnými podmienkami pre všetkých. Pošli mi tvoju adresu
osobné údaje: berthierkorinne1965@gmail.com

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

stastnablcha

ja by som prijala aj metodu ako uspat male dieta :) moja zaspi len na flasi amilku a potom este kym si flasku v pusienke cmulka.. inak ani za....