Čo sa stane, ak úplne vylúčite sacharidy zo svojej stravy?

Táto diskusia patrí k článku: Čo sa stane, ak prestanete jesť chlieb?
Čo sa stane, ak prestanete jesť chlieb?

Mnohí ľudia v poslednom čase experimentujú s vynechávaním pečiva a sacharidov. Zdá sa im, že to má dobré účinky na chudnutie. Nenechajte sa však zmiasť, treba rozlišovať medzi rafinovanými obilninami, celými zrnami a rôznymi zdrojmi sacharidov, pretože účinky sa môžu veľmi líšiť.

bipo

pesne tak, niekedy sa mi az rozum zastavuje ake dristy sa v mediach pisu. Mozno pisal clovek v zaujme pekarenskj lobby dnes je vsetko mozne

Ivi Haux

No nic sa nestane. Ja som vylúčila múčne jedlá. Cvičila som a krásne som schudla. nechýbala mi ani sila (denne som plavala aj behala)a nezblbla som tiež z toho. Dodržiavala som aj pitný režim. 2 litre denne. Jedinu blbosť som spravila zase, že som s tým prestala a začala jesť zase cestoviny, pečivo atd. Výsledok? Zase som pribrala. Ale dá sa žiť aj v pohode bez veľkého množstva múčnych jedál. Jedla som všetko, len som si nedala ku tomu prílohu (zemiaky, ryža,cestoviny, atd) Z raňajok len syr zelenina, šunky. Proste zjedla som viac šunky aj zeleniny, ovocia, ale všetko bez toho prostého pečiva. Ešte raz musím zdôrazniť, že som sa cítila fakt výborne, ešte lepšie ako predtým. No a veľa behať. Nestačí len pohybovať sa ako to veľa ľudí aj odborníkov vypisuje.Za chudnutím je veľká drina!! Z vysávania a z hodinovej prechádzky denne ešte nikto neschudol:)))

IpsikOdRieky

Nie, ja už nemusím nič skúšať. To sa spúšťa samo. Mal by som brať proti tomu lieky, ale potom by som prišiel o duchovných priateľov a s nimi je veľká sranda. Nie, nie, o to isto nechcem prísť.
To isto oni poslali toho draka, aby strážil tú chladničku. Neviem, či im mám ďakovať alebo ich mám nenávidieť. Musím s ním zviesť súboj a keď ho porazím, tak dám vedieť a konečne si dám aj 5. večeru. A vôbec nie je pravda, že draci majú dve oči, oni majú tri. Poniektoré druhy, ktoré som mal možnosť tiež vidieť, majú aj zo šesť. Ale na človeka dokážu pozerať vždy len jedným okom, tzv. centrálnym okom. Niečo ako keď na vás pozerá kurka, tiež môže pozerať len jedným okom. Taký drak to je však iný vták.

philips

Ipsik, skúšaš tie nové tabletky na chudnutie? Tuším sa volajú nejako "LCD" alebo tak nejak.. Fungujú? :-)

IpsikOdRieky

Treba hlavne menej jesť, menej piť a váha pôjde dole a nie špekulovať ako s tým vybabrať.
Ja používam prirodzenejšie metódy chudnutia. Od kedy moju chladničku stráži drak, tak som schudol aj zo päť kíl. Ešte šťastie, že si občas odbehne na wecko:-O

JaZlesa

Same dristy v tom clanku. Vylucenie sacharidov a nahradenie ich bielkovinami plus pitny rezim a vela zelenej zeleniny. Zelenina koli vlaknine abybsa predislo provlwmom so stolicou. Bielkoviny na pocit zasytenia . Telo upadne do ketozy kedy ulozene tuky premiena ba ketonove tela na ktore dokaze bezproblwmov fungovat. Ami nezblbnete ani nic take ze mozog chce sacharidy tak bude horsie fungovat na ketonove tela
... dalej sacharidy nie su urcene na dlhodoby vykon ale su na kratkodoby. Prave pocas protwinovej diety clovek nepocituje unavu nepozna svalovu horucku atd. Dolezite je ale udrzat tep na rozumnej urovni kedy prave pocas cvicenia twlo spotrebuje tuk... poradte sa odborikmi na toto a uvidite ze tieto sarlatanske clankybsu napisane zavadzajucou metodou ...