Plesová sezóna

Táto diskusia patrí k článku: Plesová sezóna
Plesová sezóna

Plesová sezóna je obdobie, ktoré začína víkendom po Troch kráľoch (6.1.) a trvá s pravidla až do „škaredej“ Popolcovej stredy. Počas tohto obdobia sa konajú rôzne karnevaly, fašiangové veselie a plesy.

forgi

ja si dam čierne koktejlky a manžel modry oblek, k tomu peknu čiernu značkovu košelu a pekne topanky. Doladim to značkovou mini kabelkou. V jednoduchosti je krása

envelin

To áno ale napríklad niektoré šaty sú samé o sebe šperkom, takže už potom stačia nejaké jednoduchšie náušnice napríklad... Ale neviem prečo sa v lete rozoberá plesová sezóna :D

stelka78

spolocensku kabelku mam medzi kabelkami aj ja z eshopu novakabelka.sk mala som ju aj na statniciach v poslednom rocniku farmacie :)

Ivana602

mam pocit, ze ten eshop novakabelka.sk je vsadeznamy uz...ale ano, aj ja som podlahla a nelutujem. vybrat sa da, aj malicke, kvalitne kabelocky vyuzitelne do spolocnosti i akcie

Veronikakratka

byt krasne upravena tak to uz ano :) ja som naposlednu chvilu zhanala kabelku :D objednala som s malou dusickou z novakabelka krasnu cervenu zaujimavu kabelku, ktoru nosim aj na ine spolocenske akcie, ci vecierky :)