Ako sa neprejedať? Tieto 2 stratégie vám pomôžu!

Táto diskusia patrí k článku: Ako sa neprejedať? Tieto 2 stratégie vám pomôžu!
Ako sa neprejedať? Tieto 2 stratégie vám pomôžu!

Poznáte tie chvíle, keď si plánujete dopriať len jeden pohárik vína a na druhý deň skončíte s obrovskými bolesťami hlavy? Stalo sa vám, že ste si chceli dopriať jeden štvorček čokolády a odrazu ste našli pred sebou už len prázdny obal od celej čokolády? Ako si povedať STOP?

kacenka1

Velmi osvedcena je 90 rozlisovacia dieta, v podstate je to uprava stravovania, jest jedlo bez priloh,
1. den mäso/syry + zelenina
2. zemiaky/ryza + zelenina
3. den na obed cestoviny, vecera - cokolada, buchty, zakusok
4.den cisto ovocny/ cisto zeleninovy
5. den vodovy
a potom odznova

ak dodrzite za 3 mesiace - 12 kil,

Maja K.

Toto je len máličko rád , ale ide to. Mám viac rokov a mala som veľa kíl napriek všetkým pohybom . Povedala som dosť. Veĺmi razantne som začala praktikovať zo začiatku Dukana a potom zdravú stravu, žiadna môka trochu špaldová, žiadne cukry, chémia. Ide to je to zázrak. Len na druhej strane obava či sa to celé nezosype, myslím organizmus. Každopádne k minulému stravovaniu sa už nevarátim. Prikladám otrubové žemličky :-D pekný deň.

fara

držím ti palce ale nezabudni pri diéte treba byť šťastná a nezačínaj s niečím čo nebudeš chcieť dodržiavať po celý život

Masnota

Bohužiaľ, keby som tento článok čítala pre niekolkými rokmi, nemusela by som byť teraz rozkysnutá. Idem bojovať s jedlo, ba nie, so sebou !! Baby, neprejedajte sa, obezita je brzda v spoločnosti, vo vzťahu, vo všetkom