Mýty a pravdy o análnom sexe. Prečo sa ho obávame?

Táto diskusia patrí k článku: Mýty a pravdy o análnom sexe. Prečo sa ho obávame?
Mýty a pravdy o análnom sexe. Prečo sa ho obávame?

Pre niektoré ženy je análny sex niečo ako čerešnička na torte, pre iné je doslova strašiakom v posteli. Mužov predstava análneho sexu s partnerkou zväčša veľmi vzrušuje, a tak si oň žiadajú. Ak patríte medzi tie, ktoré análny sex láka, ale bojíte sa ho vyskúšať, mali by ste o ňom vedieť čo najviac.

Perilka

mam ho rada, je to prijemne spestrenie. len aby to bolo pre oboch prijemnejšie, musime použit lubrikačny gel zo superlove, aby to lepšie šmykalo

Makiavelli

pamatajte, ze analny sex nie je pre zenu obvykle prirodzeny /zo zadku idu veci prirodzene von, nie dnu/. takze ju do nicoho nenutte.

kazdopadne existuju myty a nevedomosti, kvoli ktorym sa zena analu moze bat.. ak mate taku doma, urcite jej ukazte tento clanok s 22 najcastejsimi obavami a mytami -- -odkaz odstránený-

Jovanka

baby ak s tym este len zacinate tak si prosim zakupte kvalitny lubrikant a mozno aj kolicek zo superlove aby ste si postupne roztahovali otvor lebo je to mega podstatne aby to nebolo a uzili st esi to tak ako trebaa

citina

Aby análny sex nebolel je naozaj dobré začínať s lubrikantom alebo špeciálnymi pomockami, ktoré sú na to určené trebárs pár šikovných v ukážkovej kvalite máme zo superlove... chceli sme niečo skúsiť tak sme objednali u nich a prišlo to v bnenápadnom balíčku takže bez hanby a pokukovania ;)

christine474

na analny sex pomahaju pripadne k lepsiemu prezitiu oboch ucinkuju stimulacne lubrikanty - my v takychto pripadoch (ja to velmi nemusim) siahame po exclusiv intm gele od erectan.sk, ktorý zvyšuje túžbu a stimuluje potrebné partie

Heterolo

Tuzba muza po analnom sexe je znakom jeho skrytej homosexuality
U zeny je to znak perverznosti a damy by si mali nastudovat naco vlastne sluzi ritny otvor u cloveka

bagration

z tohto sa stava kvalitny flame :D najviac tu vykrikuju ti, ktori sa miluju len tak, ako im pan farar uzna za vhodne :D treba chodit menej do kostola alebo na seansy a prejdu vas taketo sprostosti riesit.. nemate jedno, kto co a ako? P.S. ani ja nie som milovnikom (a zastancom) analneho sexu.