Slnečné leto dalo vašej pleti poriadne zabrať. Ako ju zregenerovať?

Táto diskusia patrí k článku: Slnečné leto dalo vašej pleti poriadne zabrať. Ako ju zregenerovať?
Slnečné leto dalo vašej pleti poriadne zabrať. Ako ju zregenerovať?

Lenivé letné dni sú skvelé pre vašu psychickú pohodu, no náročné pre vašu pleť. Obdobie po lete preto predstavuje ten správny čas na to, aby ste zjemnili hrubú kožu, zosvetlili starecké škvrny či jednoducho napravili všetky nezrovnalosti na pokožke, ktoré sa počas leta objavili.

ancapanca

pigmentové škvrny ma nikdy netrápili , až tento rok , keď som tehotná , asi za to môžu hormonálne zmeny

cukiluki1

Na pigmentové škvrny jednoznačne intenzivný bieliaci krém so slimačím extraktem od Victorie beauty. Výborná vec!!! Už nič iné nekupujem.

topkrasa1

Já mám na to opravdu veľmi dobrý recept. pretože milujem slnko a leto. Vždy , ale s opatrnosťou sa slním celé leto. Vždy po lete aplikujem Skinlite Kolagenovú pleťovú masku pre obnovu energie a vybielenie nežiadúcich pigmentových škvrn. V krabičke sú tri masky. Neuveriteľne zregeneruje pleť. Sú tam výťažky z červeného vína a pleť je prekrásna. Na vlasy potom jednoznačne Skinlite professional šampon s arganovým olejom. Momentálne predávajú veľmi výhodne 1 litr tohto šamponu.