Strie už nie sú viac neriešiteľný problém!

Táto diskusia patrí k článku: Strie už nie sú viac neriešiteľný problém!
Strie už nie sú viac neriešiteľný problém!

Strie trápia mnohých ľudí, najmä ženy, pričom príčin, prečo je narušená elasticita pokožky, je viacero. Od prirýchleho rastu v puberte, cez obezitu, až po tehotenstvo, no veľkú úlohu zohráva aj genetika.

AAlenkaa

@ancapanca súhlasím, ak vie niečo napomôcť, aby sme sa cítili lepšie či príťažlivejšie, prečo to nevyužiť...

ancapanca

ja viem, že je najdôležitejšie, že máme zdravé deti a čo tam po nejakých stopách po pôrode...ale zase na druhej strane, keď viem svoj vzhľad trochu vylepšiť a cítiť sa sebavedomejšie, to nikdy nie je na škodu - mne sa podarilo strie trochu vyhladiť krémom alga cicosa z bior.sk. Nezmizli mi síce úplne, ale sú jemnejšie a celkovo je koža pružnejšia

jaskova

ja uz tie svoje strie neriesim. stotoznila a zmierila som sa s nimi, je to moje telo a kazda je takpovediac pamiatkou na nieco podstatne v mojom zivote.

Sandruska

mne vznikli počas 1.tehotenstva a neviem sa ich zbaviť...teraz čakám druhé dieťa a obávam sa, aby sa to ešte nezhoršilo. Inak som štíhla a športujem

jackie5

staci sa kremovat pocas tehotenstva elastiqom a strie sa neobjavia, alebo ho pouzivat potom na vzniknute strie, ako moja segra co pouzivala ine pripravky a strii ma kopec :) az teraz objavila elastiq aspon jej trosku tie strie vyblednu