Ako si správne naplánovať dovolenku, radí psychológ

Táto diskusia patrí k článku: Ako si správne naplánovať dovolenku? Radí psychológ
Ako si správne naplánovať dovolenku? Radí psychológ

Plánovanie dovolenky môže byť vzrušujúce, keďže nám mysľou bežia predstavy krásnych miest, oddychu ďaleko od povinností a stresu. Niektorí z nás však pri plánovaní zlyhávajú a až neskôr zažívajú rozčarovanie.

Smile_girl

cestujeme iba po Slovensku, ale pravda je, že aj to musime naplánovať. Ale podľa mna je to oveľa zábavnejšie ako ist niekam do cudzej krajiny

stastnablcha

ja si pamatam na jednu dovolenku total pod stresom. po tom ako sme isli az o 2 dni neskor lebo manzel mal stale nieco v praci a ja vynervovana balila a vybalovala kazdy den som si uz povedala ze nejdeme nikam a vytiahla som detom veci z auta, naco muz dosiel ze teda ideme. no poviem vam, po 3 hodinach cesty zistit ze som zabudla doma celu tasku s flaskami mliekami cumlami....a mala hladna.. by som sa aj vracala domov, muz zuril, taky zaciatok dovolenky no mnam :)
nastastie bola po ceste lekaren kde mali aj nas amilk a vsetko, este mi boli ochodtní aj flasku vysterlizovat... ale uz nikdy viac toto :)