Vedeli ste, že vaše srdce miluje arašidové maslo?

Táto diskusia patrí k článku: 5 dôvodov, prečo si zamilovať arašidové maslo
5 dôvodov, prečo si zamilovať arašidové maslo

Mnoho ľudí vylúčilo túto lahodnú, arašidovú pochúťku zo svojho jedálnička v domnení, že vďaka svojej výbornej chuti nemôže byť zdravá, tobôž nie počas držania diéty. Opak je však pravdou. Táto dobrota má mnoho pozitívnych účinkov, o ktorých ste ani netušili.

Kycera

O áno, iste! : D A ja teraz uvediem niekoľko dôvodov, prečo sa tomuto maslu, a nielen maslu, máme vyhnúť! Arašidy patria k najalergizujúcejším strukovinám, obsahujú alfa toxíny a spúšťajú parádnu alergickú reakciu!!!!! Okrem i. postihuje aj kardiovaskulárny systém, takže "naše srdce miluje arašidové maslo"!!!!! : D

ela_g1

Mne osobne arašidové maslá robi riadne problémy na žalúdku, lebo to velmi ani nejde o orechy a su velmi náchylne na plesne, pre mna slovenský top čo dostal aj GREAT taste v londýne ( oscar v gastro ) slovenská firma žiadne iné veci nepridáva do toho :) super
powerlogy.com

Joe2

raz som si to kúpil nedávno ,prvá lyžica hnus ,druhá dá sa a treťou padla celá pixla ,už viem prečo sú američania taký prežratý

Slobodna

vidim, ze dalsia zavislacka :) recept je jednoduchy. nesolene arasidy das na plech a trosku supnes do rury, pekne zhnednu. nechaj vychladnut, potom rozmixuj, zalezi ci chces uplne hladke alebo nie, pridavas olej, mal by byt arasidovy ale ja davam olivovy, stipku morskej soli a lyzicu medu. v uzavretom pohari ti v chladnicke vydrzi asi tyzden a mozes si urobit z vlasskych orechov alebo mandli. mnam :)

redka

ja kupujem kilove balenie v biokvalite od nature´s energy... zmiesam si ho s medom a to je moja sladkost ku kavicke... take dve lyzice masla a lyzicka medu...

sem s tym receptom :)

Slobodna

Samozrejme o nieco skor. Potom som dlho nemohla zohnat kvalitne na Slovensku, az som na nete narazila na vyborny a jednoduchy domaci recept