Dojčiaca matka by sa nemala postiť

Táto diskusia patrí k článku: Dojčiaca matka by sa nemala postiť
Dojčiaca matka by sa nemala postiť

Kvalitu materského mlieka okrem iného ovplyvňuje to, čo žena sama prijíma. Ak chce matka podporiť zdravý rast dieťaťa a pripraviť ho na cestu životom v plnom zdraví, s fungujúcim imunitným systémom a s nižším ohrozením civilizačnými ochoreniami, bolo by vhodné, ak by dbala na to, ako sa počas dojčenia stravuje.

alicazazrak

nemala by, mala by jest pravidelne a pestru stravu, kludne pit nejaky gravimilk aby mala dost vapnika a mala dost mliečka pre babatko.

Healthy818

Aby mala pre babatko dosť mliečka, tak musí zdravo jesť. Lenže zo skusenosti viem, že to niekedy nestačí-mne to nestačilo a mliečko som nemala, dcerka pila umele mliečko

tammy

neviem, nedojčila som a veľmi som chcela. Nemala som mlieko, takže dcerka vyrástla na mliečku Sunar premium a neskor pila Sunar complex

Damiana

nemala, ale zase by mala mysliet, že čo zje ona, dostane sa to aj do mlieka a aj k dietatku. Ja som bohužial nedojčila, nemala som mlieko, takže dcerka vyrastla na mlieku Sunar

Jakub Patak

Dobry chcela by som sa optat ci je normalne ked mam dieta.
Toto dieta ma velky problem dalo by sa povedat ze tento problem je vetsi nez ono.Do dnesneho dna sa moje dieta dozilo 18r.
Problem nastava ked zistite ze toto dieta je stale zavisle na dojceni.
Ano je to nezpokojuce takto zavazne zistenie.Myslim ze nie som jedina matka ktora ma takyto problem a radi mi pomozete odnaucit maleho jakuba ten navik

jessica19566

Dobrý deň, neviem aké sú doporučované, ja mám skúsenosť len s týmto nápojom sunar. sk/pre-tehotne-a-dojciace/ ale je strašne dobrý a má naj zloženie :)