VIDEO: Ovsená kaša rýchlo a chutne

Táto diskusia patrí k článku: Ovsená kaša - večer pripravíte, ráno maškrtíte
Ovsená kaša - večer pripravíte, ráno maškrtíte

Ovos je jedna z najstarších obilnín, dokáže zasýtiť na dlhú dobu a dodať telu dostatočné množstvo energie. Ak ju konzumujete pravidelne, pomôže vám k zdravým a krásnym vlasom, pokožke i nechtom. A dajú sa z nej pripraviť skvelé pochutiny!

Radkaa932

Ahojky, ano mozes ist cez estavisa.sk, mam s nimi skusenost velmi dobru, zamietli mi esta povolenie a typek odtial mi dohodol stretnutie na konzularnom urade a nakoniec som povolenie dostala, sama neviem ako by som si to vybavila, zrejme by mi letenky prepadli a cele leto by bolo v keli .. takze odporucam ;)

Jaro_Konup

Hoci som chlap, no mne tieto veci tiež velmi chutia ! manzelka je vzdy natesena ked jej urobim ovsene vlocky s jogurtom a kazdy den jej do toho dam ine ovocie ;)

Tatiana789

Ahoj Danielka, nooo ak chces len cestovať určite ti stačia len esta visa, je to vlastne len povolenie na vstup, viza potrebujes ak tam chces pracovat - predpokladam ze nechces, mozes tam ostat a cestovat do 90 dni, do toho sa isto zmestis ;) Myslela si tento formular? estavisa.sk
Iný tam nevidim, vyzera v pohode, akurat je to stranka agentury, ak si este nebola v usa tak kludne chod cez nich, pozeram ze tam maju nonstop servis, tak sa mozes kludne popytat, len si zato priplatis, ja by som si radsej priplatila, nikto nechce predsa kupovať drahu letenku a potom urobiť nejaku blbost preco ti nedaju viza :D

DanielkaaaHorna

Ahoj Tatiana, spomínaš, že si bola v USA, toto leto chceme ist s kamoskou len tak pocestovat, mame vyhliadnute letenky, zistovali sme si, ze nam stacia len ESTA viza - je to pravda??? www.estavisa.sk - prosim pozri ten formular či si aj ty len cez taketo niečo išla, ďakujem za každú radu

Tatiana789

Mňam, taketo pochutky jedavam uz zopár rokov ;) velmi si to chválim, mňa k tomu inšpirovali kamarátky cez leto v USA, kedže tam to bolo hitom, minimalne u nas v apartmane a suroviny ako chlieb boli viac menej nedostupne (ak neratam slane rozky na hotdogy a toastovaci chlebik :D), tak som sa tam naučila na taketo dobrotky - maple sirup a arasidove maslo ku všetkemu :D ale s mierou samozrejme haha