Hádky v partnerstve?

vrvra

ahoj ahjajjaj
len veľa ľudí potom už v hádke zachádza do toho aby ublížili a to už potom je podľa mňa iný level :/

ahjajjaj

Hádky sú výmenami názorov. Hádať sa však treba len o názore, nezachádzať do toho, že ty si taký a onaký, aj tvoji rodičia boli takí a podobne. Nikdy druhého neurážať. A trochu pouvažovať aj nad tým, či je ten názor až tak dôležitý, že sa kvôli nemu oplatí hádať. Lebo ľudia sa väčšinou hádajú pre maličkosti, ktoré fakt nestoja za to.

Parkernicholes

Áno, hádky medzi partnermi môžu byť podobné výbuchu sopky. Väčšinou sú spôsobené nahromadenými emóciami, ktoré sa postupne hromadia a následne sa prejavia v podobe konfliktu. V niektorých prípadoch môžu byť tieto emócie spôsobené nevyriešenými problémami v partnerskom vzťahu, nedostatkom komunikácie, zlou komunikáciou alebo inými vonkajšími faktormi.

Hádky medzi partnermi môžu byť príležitosťou pre vzájomné porozumenie a nájdenie riešenia. Je dôležité, aby sa obaja partneri naučili počúvať jeden druhého a porozumieť si. Konštruktívna komunikácia môže pomôcť rozptýliť nahromadenú energiu a uvoľniť napätie v partnerskom vzťahu. www.onecognizant.one

alicka34

Kazdy jeden par sa hada. Ja si praveze myslim, ze hadky su dolezite a utuzuju vztah jednoznacne. To udobrovanie potom proste stoji za to:) Myslim, ze mi da za pravdu kazdy jeden clovek :D