Črevná chrípka

Táto diskusia patrí k článku: Črevná chrípka
Črevná chrípka

Črevná chrípka (akútna vírusová gastroenteritída) je zápalové ochorenie zažívacieho traktu - žalúdok, tenké a hrubé črevo. Pri tomto ochorení dochádza k zápalu sliznice čreva a/alebo žalúdka, a tiež k možnému poškodeniu jeho funkcie.

simusaaaaas

Je podla vas spravne absolvovat preventivnu prehliadku teraz v chripkovom obdobi ??? Nič na mna neskoči ??? Zacinam s novou pracou a potrebujem byt fit.... Ako sa mozem chranit ????

ZdenkaZ

Dať si štamperlík na "vypálenie červa" určite pomáha. U nás teda hlavne borovička ale ťažko možete túto metódu využiť pri deťoch

3mamina

Práve kvoli tomu, aké sú črevné virózy nebezpečné nechala som deti očkovať proti rotavírm. Samozrejme občas nejakú virózu chytia ale zvládnu ju bez problémov do troch dní

Kika33

Pri brušnej viróze hlavne vydržte pár dní na diete aj keď príznaky odoznejú. Aj črevná flóra potrebuje čas, aby sa spamatala

Tina112

Dočítala som sa, že pri črevnej chrípke a hnačkách výborne funguje rastlinný výťažok z mastixu, zabíja prírodnou cestou škodlivé baktérie v tráviacej sústave spôsobujúce problémy a účinkuje aj ako prebiotiká. Našla som na internete, že mastix obsahuje www.brainway.sk Máte s týmto niekto skúsenosti?