Alergia na zvieratá

Táto diskusia patrí k článku: Alergia na zvieratá
Alergia na zvieratá

Táto forma alergie patrí medzi pomerne časté. Zvieracie alergény sú prítomné najmä v ich výlučkoch – v slinách, moči, kožnom maze, kožných šupinách, perí, ale aj v krvi. U mačiek a psov sú to primárne sliny a šupiny kože; u škrečkov, morčiat či zajacov sa nachádzajú najmä v ich moči, pote a výkaloch...

bbcasher002

Kravitz's comment has received more than 1,360 likes while her Instagram post overall has received more than 396,840 likes as of Sunday evening.
Hulu did not immediately respond to Fox News’ request for comment on the young actress’s claim.
www.onlinebestnet.com

dandiena

S tým sa ale nedá nič spraviť nie?... buď sa zbaviť zvieraťa alebo to proste len trpieť ak máte to zviera radi...

dagmar12

to sa už ovela častejšie stretavam s tym, že ma pes/mačka alergiu na nejaku stravu, a potom je velmi tažke dat mu žrat niečo, čo mu neubliži . Preto vyberam opatrne a kupujem iba overene konzervy, granule

lianka22

milujem mačky i psov, preto mam doma oboje. A som rada, aspon doma niesom sama. Su to moji partaci, moja rodina. Preto im davam len to najlepšie čo možem, hlavne im davam pestru a vyvaženu stravu bohatu na vitaminy a mineraly