Kastrácia: Nech si Vaša mačka užije len jej výhody!

Táto diskusia patrí k článku: Kastrácia: Nech si Vaša mačka užije len jej výhody!
Kastrácia: Nech si Vaša mačka užije len jej výhody!

BRATISLAVA 2. mája (WBN/PR) – Nádej na zdravší a dlhší život… Kastrácia predstavuje fyziologické a behaviorálne zmeny. Už žiadne neželané ruje a vrhy, obmedzí sa reflex značkovania močom a riziko nehôd pri túlaní. Okrem toho je u kastrovaných mačiek nižšie riziko vzniku prenosných ochorení a chorôb postihujúcich reprodukčné orgány. Tieto ...

Alexa12

odkedy je vykastrovana, tak nad každym jedlom ofrnuje nos, je vyberava a nezožerie len tak niečo. Niekedy je to dost na nervy

Karolinka1

niekto vravi, že vykastrovana mačka ma potom v jedle ešte ovela viac naročna ako pred kastraciou. My mame mačku, a aj tak je velmi vyberava, niekedy tu konzervu ani neovonia a otoči sa, ide preč :)))) Radšej mat 5 psov, ktory zjedia všetko, ako jdenu takuto pani mačku

sonicka_s

od kedy je vykaastrovana, tak je to s jedlom jedna velka tragedia. Nič nechce, všetko iba ovonia, otoči sa a ide preč :)

PetkaV12

naša je vykastrovana a odvtedy je taka vyberava v jedle, že čisto na nervy. Musim sa jej prosit, aby to zoýrala a to jej kupujem tie najlepšie mačacie konzervy. Dostava brit s rybim masom

lianka22

tiež mame mačku a nechali sme ju vykastrovat. A odkedy je vykastrovana, tak je to pani mačka a nechce velmi jest, teda chce, ale je veeelmi vyberava. Zmenilo jej to chute. Hlavne teraz vobec nechce jest granule, ale iba konzervy a orzne kapsičky. Proste chceš štavnate jedlo

alenka_radska

tiež sme nechali vykastrovat mačku a od vtedy jej davame specialne granule pre kastrovane mačky od Britu a je spokojna

stuart999

odkedy je moja mačka vykastrovana, tak je v jedle velmi naročna a trvalo mi velmi dlho najst niečo, čo by jej chutilo. Už som z toho bol dost zufaly.Nakoniec sme kupili Brit pre kastrovane mačky a tie jej chutia. SOm zvedavy ako dlho jej to bude chutit