Tipy pre mužov - starostlivosť o pleť

Hani123

môj muž začal používať túto kozmetiku www.angrybeards.sk Všetky výroby majú veľmi príjemnú, nevtieravú vôňu , tak si k nemu teraz rada čuchám :)

Ivka88

môj to isté :D obľúbil si nasratú kozmetiku. Už si to všimla aj svokra, ktorá k nám chodí varovať malého a na meniny mu kúpila balíček

KlaraKu

to môj chlap má doma kozmetiky viac ako ja :D nie že by bol nejaký metrosexuál, ale má to proste rád. Šampónik na vlasy, na bradu, balzam, gel na holenie atď

Jovanka

moj chlap si kupil za cely zivot akurat protopan lebo mava atopicky ekzem a flaky na krku sem tam a odkedy sa kremuje s tym mlieckom tak sa nedriape a ani nema ekzem

Blacky

velmi vela mužov starostlivosť o savuju pleť zanedbáva. A pritom by stačilo iba rano a večer pred spanim naniesť pleťový krém

mirawa

No vieš muži sa začnú o seba starať až v neskoršom veku.Môj muž nechcel ani počuť o kréme na tvár nič.Vždy ho bral mne veď to stačí.Keby som mu kúpila čokoľvek tak sa mu to nepáčilo.Odrazu si kúpil tento krémik. -odkaz odstránený- čo by nedal 10 euro za krém zrazu toto.Ale aspoň mu to pomohlo

MiuskaBA

To mas este dobre moj dosiel domov s tym že si cely kancel tj. 10 chalanov objednali samozlupovacie ponožky, že ked to ma kolega tak aj ostatní to chcu :-)