Astma

Táto diskusia patrí k článku: Astma
Astma

Astma je chronická zápalová choroba dýchacích ciest (predovšetkým priedušiek), ktorá sa prejavuje dýchacími ťažkosťami, pískavým dychom, dráždivým kašľom a dlhodobo pretrvávajúcou nádchou. Na jej vzniku sa podieľajú aj genetické faktory či silné dráždivé chemické látky.

Vil

Moja žena uverila v Ježiša a úplne sa z chronickej astmy uzdravila čo je podložené aj zdravotnými záznamami a.A fajčila minimálne 30 denne a povedali jej že sa to bude len zhoršovať .Ja som fajčiť prestal ale som denne v prachu a striekam auta a akurát nemôžem spať lebo mám pocit že som prehltol pieskovisko

WHISPER

treba piť pravidelne zihlavový čaj....
ja som si zaciatkom mesiaca nazbierala cerstvu zihlavu tak som tyzden pila z cerstvej,.. dnes som vypila 2 pohare zo susenej...
mam alergiu na vsetko co kvitne od tráv po stromy, vazomotoricku alergiu,... a som prekvapená ako mi je dobre, že toho roku všetko rozkvitlo a ja nič...pohodička.. dokonca mam od obvodneho odporucanie na alergologiu bo som chcela ist po Nasofan, aby mi netieklo z nosa... a netreba :-D

zivotospráva robí vela.. a alergici su haklivy na stres,..takze sa nestresovať, byt v klude..

Astmatik26

Určite na Astmu nepomôže ked si ju budete liečiť volno-predajnými liekmi a hlavne nechápem osobu Libor, že je tak neludský a priživuje sa na vážnej chorobe tým že tu vypisuje nazvy Placebo liekov ktore chodia v reklamach......

Astma vzniká prevažne z Neliečenej Alergie..... JA osobne nemám mimo Pelovu sezonu žiadne Dychacie problemy, akonahle začnu kvitnuť stromy kvety,trávy začína sa môj boj s alergiou a ked na to náhodou zabudnem alebo to neriešim tak sa prejaví astma v podobe sťaženeho dýchania,kašlu a dusenia.

Dôležitá je prevencia. V minulosti som si nechal Injekčne podať mimo sezonu alergeny, Je to Alternativna liečba,, a táto terapia mi pomohla....... Prešlo pár rokov a ja som neužil svoje injekcie na oblbnutie Imunitneho systemu, a zasa mám problemy......

Od znameho som počul ,že sa dá namiešať špecialna látka ktoru ked vám pichnu tak sa alergia velmi zlepší. Ale že je to dosť drahe......... A miešaju to vo Francuzsku....... Bohužial neviem čo je to za metodu, ale ak niekto o tom počul, tak môžete hladať a skúšať........

janko_545

Dobrá stránka o astme, kde nájdete plno odpovedí na jej liečbu je www.akonaastmu.eu takisto tam nájdete výborný test na vašu astmu.

Libor Jablonicky

Dobry den trapila som sa z astmou ale ked som objavila tabletky na Clavin platinum a nast znazvom brado rast vsetko sa zacalo zlepsovat

Libor Jablonicky

Dobry den trapila som sa z astmou ale ked som objavila tabletky na Clavin platinum a nast znazvom brado rast vsetko sa zacalo zlepsovat