Predčasná ejakulácia

Táto diskusia patrí k článku: Predčasná ejakulácia
Predčasná ejakulácia

Podľa definície predčasnou ejakuláciou nazývame ejakuláciu, ku ktorej dôjde do 1 minúty od začiatku pohlavného styku alebo ešte pred stykom. V širšom význame môžeme o predčasnej ejakulácii hovoriť vtedy, keď nastane skôr, ako by si to muž želal.

MatusSS

Ahoj.,

Mám taký problém a chcem sa s vami podeliť, že mi pomohli. Použil som Priligy (Dapoxetín) na boj proti predčasnej ejakulácii. Ukázalo sa, že tento liek je pre mňa účinnejší, pretože mi pomáha predĺžiť čas potrebný na ejakuláciu, a tým zlepšiť kvalitu intímnych chvíľ.

Priligy účinkuje tak, že zvyšuje hladinu serotonínu v mozgu, čo môže pomôcť udržať ejakuláciu na uzde. Je veľmi dôležité používať vysoko kvalitné Priligy zo spoľahlivých zdrojov na vyriešenie problému neefektívnosti alebo možných vedľajších účinkov. Veľa šťastia a dúfam, že vám to pomôže rovnako ako mne.

Ak hľadáte dôveryhodný zdroj, kde osobne nájdem efektívne a kvalitné Priligy (Dapoxetine), skúste to - surl.li

45sara45

tak proti gustu ziaden desputat :D ako ono to moze mat viacero vyhod zase ked sa na to ta zena pozrie z inej stranky :D

mijja

Ako ja nie som nejaká náročná, no minúta? Veď keď sa už človek k tomu dopracuje tak by to mohlo mať nejaký osoh :D

Poster

prosim vas, len na to neberte tabletky :D najhorsie, co moze chlap spravit. idealne najst si taku zenu, ktorej to nebude vadit :D