Aneuryzma (výduť) mozgových ciev

datka

mrzi ma to s tvojou maminou... zivot nas uci zvladat rozne situacie... clovek vydrzi viac ako kon vravieval moj dedko... myslim, ze clovek vydrzi vsetko si myslim ja.... mala som problemy rozneho typu, ako 18 rocnej mi zistili astmu o pol roka na to ma predavkovala lekarka omylom a takmer som umrela na zlyhanie srdca, chodila som ako 19 rocna do psychiatrickej ambulancie kvoli depresiam a uzkosti, ako 22 rocnej s ami objavili migreny pri ktorych som prestavala vidiet, poslali ma na CT s podozrenim na nador mozgu, to sa nastastie nepotvrdilo, ale o 3 roky neskor som zacala chodit na onkologiu ambulantne na kontroly krcku maternice a o dalsi rok na to ma operovali, po operacii mi lekar oznamil, ze som mala velke stastie, ze to bolo predrakovinove stadium...dnes mam rok pred tridsiatkou... neviem c ma este caka... v starobe urcite dalsie hrozne diagnozy... clovek by sa mal teda radovat s kazdej chvile ktora je v zivote pekna a radostna, lebo takyh chvil byva velmi malo... mne pomohla laska... tvoja mamina ma stastie ze ma teba, ze ma milovane osoby okolo seba... to je najdolezitejsie - laska a nebyt sam...

daduleenka

Ahoj drzim vam palce nech to dobre dopadne.a verim ze sa niekto najde kto vam poradi.aj mna caka mr.kvoli tejto dijagnoze mam strach mam41 rokov a bojim sa ze sa nico stane som stoho uz na nervy to cakanie je nekonecne.ale musime verit ze to vseko dobre dopadne prajem skore uzdravenie a vela sil.

vierocka386

ja by som sa chcela opytat moja mamina ma aneuryzma na lavej strane nemozu ju operovat pretoze to ma na kritickom mieste a ktomu ma chore srdiecko ktore je prirastene k plucam takze je uz na odpis ale ona je statocna drzi sa len chcem poradit na prave ucho zle pocuje a stale jej piska a huci uz je s toho nestastna uz sa zacina zdavat place je nestastna moze to mat nieco s tou cievou v hlave? uz sa naozaj neda nic robit?akakolvek rada pomoze dakujem,ps:ma aj sluchatko do ucha ale aj to jej nerobi dobre a musi casto menit baterky moze byt aj ten strojcek na vine? neviem co ale chcem jej pomoct dufam ze mi niekto odpise este raz dakujem