SEXUOLOG!!!

ZuziP

no ale ja som si na 100% dokonca aj viac ista,ze mi je s nim uzasne a aj je,az sem tam na nieake trapenie,ale to musi byt...
Ten stereotyp,ktory bol uz nie je no len to v tom sexe...
Ale inak som s nim stasna,takze si nemyslim,ze potrebujeme nieaku prestavku.A nemyslim si,ze by si ma od neho odhovarala,alebo nieco podobne...
Stale ho velmi milujem

ethel

zuzi,ja začínam byť unavená,ale dám si túto tému do oblúbených a zajtra ešte dačo popíšem čo ma ešte do rána napadne.Zatial sa maj krásne.Prajem dobrú noc.

ethel

nie dlho,ale to nebolo podstatné.Dostali sme sa k jadru veci,nevieš či by si ešte povedal ano....No teraz napíšem niečo,čím ťa rozhodne nechcem ovplyvňovať,čo by som urobila ja s týmto rozumom.Dala by som si pauzu.Skúsila,či to nebude tak lepšie,našla nových kamarátov a keby sme po sebe zatúžili,tak by sme to obnovili.

ZuziP

a ako dlho si bola s nim?
Chceli sme sa aj zasnubit,ale nieako
potom s toho zbehlo,potom boli nieake problemy,praca....a neviem ci by som mu teraz povedala ano

ethel

len preto ma to zaujíma,lebo ja by som sa v tvojom veku ešte nasilu nesnažila zachraňovať,čo sa už možno nedá vrátiť.Možno ti už ani on neverí,ani ty si si nie istá,ešte máte kopu času.Ja fakt neviem čo by som robila na tvojom mieste,teda viem čo som robila v tvojom veku-silou mocou som chcela aby pri mne ostal niekto,koho som milovala.Ešteže ma podviedol,nebola by som sa odpútala a nestretla by som to čo teraz mám.