Aj JA tuzim po laske.........

Príspevok v téme: Aj JA tuzim po laske.........
dada2009

Tuzim po nej . Tuzim milovat a byt milovana. Mam 18 rokov, poviete si ved si mlada vsetko pride... Ale casto sa citim osamela.Potrebovala by som sa s niekym porozpravat,smiat sa... Mozno to vimam tak intenzivnejsie preto ze idu Vianoce. A aj ja by som chcela kupit darcek priatelovi, schulit sa pod deku a pozriet si rozpravku . Chapete take obycajne hluposti.. Ja som vsak ten pripad , ktory sa tazko dokaze zamilovat , viazat . Na jednej strane tusim po laske, na druhej po slobode.. Komplikovane, ze? Uz jeden vztah som si sama znicila ... Tym ze z mojej strany tomu nieco chybalo . A on mi stale obcas priserne chyba aj ked ma novu priatelku. Zda sa mi , ze svoje rozhodnutia casto lutujem .. Alebo az prilis rozmyslam ... Netusim .. Ale tuzim byt milovana!

erika245

ahojte páči sa mi jeden chalan, ked som ho prvýkrát uvidela cítila som medzi nami neaké napätie, ale teraz ked som ho stretla tak som sa na ňho nedokázala pozrieť, neviem prečo :-(....som asi divná :-(

dada2009

Ludia beriem si vase slova k srdcu :) Snad raz laska pride a ja sa zabuchnem do cloveka, ktoreho budem milovat :)

ah marja

tak tak .. dostavat a davat sa ma rovnakym sustom :). Kto chce len prijimat je na tom velmi zle a velmi rychlo to skonci.
Dievcata inak uz tu nemame 17. storocie kde muzi zenske srdcia lamali a snazili sa pas cudnosti z namahou odstranit. Ked niekto tuzi po laske nemoze doma sediet a cakat, ze pride, ona mozno pride aj sama no ked clovek prida ruku k dielku tak aj vyfasuje fajnu laskou presiaknutu nadielku :).

Gerbil

brrrm povedal veľkú pravdu. Ži, miluj, rozdávaj šťastie a lásku druhým, vyčaruj každý deň úsmevy na tvárach svojich blížnych, aby si pred spaním mala čisté svedomie, že nikto nemusel kvôli tebe zaplakať. Kto dá, ten aj dostane.

brrrm

Podla mna si jednoducho jesitna, chces aby ta niekto miloval, aby si mala pocit ze tu je niekto komu na tebe zalezi, s kým sa opmaznas... ano to vsetko so sebou laska prinasa, len nemozes len brat..musis sa naucit aj davat.