Co je to laska?

Príspevok v téme: Co je to laska?
bibi23

Rozisla som sa s priatelom po 6 rokoch.Bol to najlepsi clovek na svete..Spoznala som vsak niekoho s kym som znova prezivala tie pocity ako na zaciatku,pocity pri bozkoch a ked sa ma dotykal..s priatelom to uz take nebolo,dokonca posledny rok to vyzeralo ako keby sme si sexom uspokojovali potreby..teraz po roku(este spolu ani nebyvame)sa mi s terajsim priatelom stava nieco podobne..neviem ako to vysvetlit,ale ako keby sa nieco vytracalo,nechcem to,naozaj mi na nom zalezi,presli sme si vela vecami,on sa tiez rozisiel po 4 rokoch so svojou..je to ako keby som ho lubila len ked mi da kvety alebo pobozka ruku alebo ma pohladka,zvysok dna necitim nic ;-( akoby v tych chvilach bol moj partner a mimo nich len kamarat..co sa stalo?s predoslym priatelom mi stacilo len byt s nim,mat ho v jednom dome,on mi velmi nedaval najavo city,nehladkaval ma a u terajsieho som to nasla,tak ako je mozne,ze teraz ked som nasla co mi chybalo sa citim prazdna??Je mozne ze ho nemilujem?Casto myslim na mojho ex a mavam aj sny,ako ma drzi a objima a hladka..Myslite ze som len chcela aby sa spraval viac romanticky?Milujem svojho ex?Som zufala,cely moj zivot sa mi zacina stracat,neviem,co mam robit..

Magy

bibi23 - mnohe zeny dufaju, ze sa im podari zmenit muza k lepsiemu, len maaaaaloktorym sa to podari. A tych spocitas na prstoch jednej ruky.
Zle muzske vlastnosti sa vekom len zhorsuju, najme ak ich ma uz v pomerne zrelom veku - 25-35, tam uz sanca na velku zmenu nie je a mala zmena by ti bola na nic. Kym je to pubertak - ok, vyburi sa, bude pokoj. Ale starsi - to uz tazko. Radsej to ukoncit skor, ako stracat dalsi rok vo vztahu, ktory nema buducnost.

jajka001_

tak sa s nim rozid, ked nie si stastna
rok nie je vela, kolko casu s nim chces este zabit? mozno hned niekde ktosi caka na teba

bibi23

ja sa z toho nikdy nedostanem,uz to trva vyse roka a ja som stale tam kde som bola,dokonca som mala asi 3mesiace panicke ataky a uzkost,ta mi aj zostala,min.raz denne sa citim strasne;(

jajka001_

nie....mozno tak o desat rokov :) ak vobec. to je povaha. ani nedufaj ze ho zmenis. ber ho takeho aky je. a podla toho sa zariad.

bibi23

Naozaj tam nie je ziadna sanca,aby sa zmenil??aby bol aspon troska kludnejsi a zodpovednejsi....strasne ma to ubija...

jajka001_

som si citala tu temu, fakt sa k tebe vobec nehodi, zasluzis si lepsieho, aj zodpovednejsieho ako druhy, aj zabavnejsieho ako prvy

jajka001_

to ten novy ? kasli nanho, fakt, a stary, ked uz nejavi zaujem, tak tiez, keby to klapalo tak to klape nadalej...teraz uz vies co chces, hladaj dalej, najdes

bibi23

najviac mi na nom vadilo,ako si zo mna strielal,..strasne mi tym ublizoval..on tvrdi ze to je jeho sposob ako zartovat,mna to len zranovalo..mala som tu o tom temu,..ja mam iny humor.sko sarkazmus..on je divny..on proste doslovne uraza city druhych ludi..;( napr raz mi poslal ked sme mali ist kempovat obrazok na takej hre,blondina pod stanom a ze to si ty ale vtedy si bola chudsia..strasne mi to ublizilo ako aj vela inych veci.pripomienky na to ako vyzeram v zartoch..kontroluje to,ale nedokaze pochopit,preco mi to ublizuje,ked to ma byt sranda...;((

Magy

bibi23 - kafik to vystihol upplne presne. Vymenila si chvilku vasne za istotu rokov. Tu spravnu otazku si si uz polozila a aj na nu odpovedla, staci po sebe precitat: "ja potrebujem to bezpecie vo vztahu" a to ti ten novy zjavne neda nikdy, uz z podstaty svojej osobnosti.

Skutocna laska je totiz to, co ostane, ked opadne sexualne vzrusenie.
Porozmyslaj, ak u tohoto partnera skonci to vzrusenie, co ti ostane? Odpoved poznas sama. Vela stastia ;)