Je vas partner dobrym otcom?

Príspevok v téme: Je vas partner dobrym otcom?
lunna

Ako sa stavia vas partner alebo manzel k ulohe otca? Hra sa s dietatkom, prebalí ho? Mame dve deti a ten moj ani raz neprebalil ani nebol pozrieť ked som ich kupala a ked zaplace nevie čo s ním hned ma vola aby som ja ho utíšila. Absolutne ziadny zaujem dokonca sa s babätkom ani netuli ani sa mu neprihovara. Ako je to u vas doma? Lebo on to argumentuje tým že všetci chlapi su taky a že sa mam o ňho starať ja,lebo som od toho platená štatom.

katka...

No tak prepac, ale to mas otrasneho chlapa. Mne keby toto povedal, ze nech sa staram, ze som platena statom. Tak dovidenia. Jeho uloha otca je aka? Len splodit a tym to skoncilo?

datelinka

lunna, horuci kandidat na antiotca roka. nebolo by to az take hrozne len tymi skutkami, ale najhorsie na tom su tie vyroky. su oteckovia, ktori to proste s malymi detickami nevedia, ale akonahle trochu podrastu, venuju sa im, santia, kreslia, hraju sa.ale ked muz povie, ze zena je platena statom......
je mi luto najma deti.
a vies co, skus mu navrhnut, aby siel na rodicovsku on, ze ty pojdes do prace a on nech sa stara, plateny statom.
zvlastna je aj tvoja otazka, nikdy si nevidela otecka kocikovat dieta? tisit ho na rukach? hrat sa s potomkom v parku, alebo na ihrisku?

zuzic

nie neni to normalne...normalni otcovia su najstastnejsi ked drzia na rukach svoje dieta, ked maju cas a mozu sa s nim hrat, ked vidia jeho usmev...videla si niekedy ako sa v parku prechadzaju hrdi oteckovia s kocikmi? ako sa s nimi hraju?

emira

Mna by zaujimalo, ze ked videla, ako ma v pazi prve dieta, preco s nim mala aj druhe... Nastastie taki nie su vsetci, ale zakladatelka temy mala teda stastie na riadne hovado.

aluska

tiez si myslim, ze taky chlap akeho ma zakladatelka, nie je velmi casty..tiez by som ho kopla do zadku...mat deti neni len urobit ich a koniec..a tvarit sa ze vsetci su taki

kraaska

Nas ocino je perfektny,uz od narodenia maleho sa onho zaujima,pracuje od rana 6 tej do 19:30 ale vzdy po praci je snim,hraju sa,aj ho okupe niekedy,prebali ,da mu papat,berie ho na prechadzky alebo sa prejdu s autom po dedine,..to sa tvoj dobre myli,nie vsetci su taky,Nastastie...

delphia

nastastie nie su vsetci taki. velmi sa myli.
mas sa o nich starat, lebo si platena statom? a on? okrem skutocnosti, ze ich spravil, tak dalej nic spolocne s nimi nema? tak to je fakt sila. kvoli comu si si ho brala? jeho bezcharakterny egoizmus predsa si nemohla nevsimnut si!cim ta presvedcil, ze si sa napokon rozhodla, ze tento clovek stoji za to, aby bol otcom tvojich deti?

dione

Kopni ho do rite a odid...
Hadam si uz niekedy videla ako sa muzi ockovia spravaju k svojmu dietatu..
Akoze nemam slov!!!!