akne na chrbte

Príspevok v téme: akne na chrbte
palooooo

ahojte chcem sa opytat hravam futbal a dost sa potim..a furt sa mi nieco spravi na chrbte..moze to byt z toho potu? ale sprchujem sa aj 3 krat dene rano ked vstanem potom ked niekde idem a vecer pred spanim este..a furt sa mi spravia take velke a boli to hrozne:( a tvrde to je:( prosim o raaaadu waaa

Trdielk0

ani niee .. sem tam ma bolii lava strana krku ale neviem ci je to z toho ako sedim, alebo z posilky.. :) ale uz som si zvykol :)

zuzic

:D tiez pravda:D len som myslela ze ked si poskrucany do boku ako hadik ci to nevadi:))
ale dik za radu odkazem mu:)

Trdielk0

na chrbticu je zle uz len ked si stale oprety za pc.. tak je uz jedno ci si chrbtom abo bokom si myslim :) chrbtica sa kazi tak ci tak..

Trdielk0

aaano pomohlo mi to.. aj teraz sedim tak ze kreslo nemam rovno ale tak bokom otocene, aby som mohol byt oprety bokom :).. povec mu nech si chrbat umyva normalnym mydlom .. ostatne moze gelom :)

Trdielk0

ja som mal tie iste problemi.. mal som aj nejaku masticku od koznej.. ale nic nepomahalo kedze som sa stale opieral a spaval na chrbte.. az neskor som zistil ze to akne mam koli tomu.. teraz ked spim na boku a neopieram sa o kreslo chrbtom ale bokom tak mam chrbat konecne normalny hladky :)..

zuzic

brat ma s tymto problemy, tiez sportuje vo volnom case velmi vela, a inak stale sedi a opiera sa. ale on to zatial nejak neriesi sa vyhovara ze nema cas...