Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet

Príspevok v téme: Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet
Juliankaaa

Ahojte mam mastnu plet,bez make upu vyzeram ako bodkovana princezna najviac ma stvu cierne bodky,a a par vyrazok a na brade jazvycki po akne,co som mala volakedy,neviete o nejakom dermatologickom centre,kde bi mi to dako vsetko odstranili a mala by som krasnu plet,som ochotna dat aj vela penazi:)len aby som mala plet ok,pretoze nemam vobec sebavedmie pripadam si skareda,ze sa ludia so mnou nechcu bavit atd.:(

ajjaja

Baby, ale na cierne bodky vam pomoze len kozmeticka. Presne ako tu niekto pisal, su to len upchate pory mazom, takze to treba mechanicky vycistit, vytlacit. Ale nie doma, ale v kozmetickom salone. A nie raz, ale pravidlene :) Cize raz za mesiac, mesiac a pol priblizne. A ziadne cierne bodky mat potom nemozete. Vyrazky dost casto vznikaju prave z tych ciernych bodiek - ze sa to tam zapali.

ja321

ja som na tieto problemy skusila vsetko:clean and clear,nivea, garnier, vychya ine, yves saint laurent,chanel vseeetkoooo nic nepomohlo:( som zufala....najma tie bodky vsade ich mam....pouzivam drahy make up aj lacny...niiic....kozmeticka nic....vodu pijem aj zelennu jem vsetko...naopak stale je to horsie....jedine co mi pomohlo proti vyrazkam je voda od clinique...do 2 dni ma to zbavilo vyrazok mno odporucam kupit 2,ja som mala 4 a odvtedy mam suchu plet...ked mate nejake rady dajdte...ale newerim uz nicomu,zbytocne vyhodene peniaze...

ayurveda

myslim,že viem pomoct s kozmetikou zo sri lanky,prírodnými preparátmi s neskutočným účinkom.dokáže aj pomoct s jazvičkami po akne,odstrani vyražky a červené flaky na koži.ak chcete kontakt ayurveda.sk zavinač
gmail.com

kaciatko_7

v prvom rade je potrebne pit minimalne 2 litre vody denne, samozrejme bodky len z toho nezmiznu ale vyrazne sa ich pocet zredukuje... podotykam vodu cistu, pripadne bylinkove caje (ktory maju precistujuci ucinok na organizmus), pramenite vody

kaciatko_7

z coho su? cierne bodky ma obcas skoro kazdy jeden clovek, su to vlastne upchate pory... koza patri medzi organy vylucovacej sustavy, aj ona vylucuje odpadove latky... kazdy ma vsak iny typ pleti, aj zivotosprava je u kazdeho rozlicna... taktisto starostlivost o plet... a tak preto jeden ma tych bodiek viac iny menej a niekto ich nema skoro vobec...

miselka972

ja by som sa chcela opytat z coho tei bodky mozu byt????????? chcem sa ich zbavit odporucate aj nejaku domacu masku

bebushka

mam velmy vela ciernych podiek ale len na nose a us sa mi tiahnu aj na lica....pouzuvam aj clean nivea..aj peling na cistenie tvare a nic...nic mi nepomaha...ako sa ich mam zavit aby som mala cistu tvar?

bebushka

mam velmy vela ciernych podiek ale len na nose a us sa mi tiahnu aj na lica....pouzuvam aj clean nivea..aj peling na cistenie tvare a nic...nic mi nepomaha...ako sa ich mam zavit aby som mala cistu tvar?

luciaaa77777

ja by som odporucala skor kozmetiku z lekarne. existuje viacero druhov kozmetiky na problematicku plet. ja som trpela akne velmi dho, vyskusala som vseliaku kozmetiku, no ta z lekarne mi vyhovuje najviac aj ked je sice drahsia, no oplati sa :)

marika 17

Juliankaa, a ešte niečo. Určite nevešaj zo svojho výzoru hlavu! Skús vyhľadať kozmetičku na to prvotné dokonalé ošetrenie a potom pravidelná domáca starostlivosť o pleť. Ale určite nie si škaredá :-))). držím ti palce .