bojujeme za vysnívanú postavu !!

Príspevok v téme: bojujeme za vysnívanú postavu !!
blondiee

ahojte vsetky alebo vsetci ktorí tak ako ja už dlho túžia po krásnej postave...ja som jedna z tých ktoré už niekolkko rokov skusajú rozne diety no namiesto uspech prichadza neustale iba sklamanie vo forme nadbytocnych kil, skaredych pohladov a utrpenia ked som medzi ludmi pretoze musim neustale mysliet na svoje nedostatky.preto som si povedala DOST!

od minulého týždna som sa zacala zdravsie stravovat a pridala som aj cvicenie a uz vidim prve vysledky...mínus 3 kg a hned som svoje sebavedomie posunula o latku vyssiu...zaroven sa vo mne vypestovala nejaku nechut k sladkostiam takze myslim ze som uz konecne na spravnej ceste...budem za svoj sen bojovat tvrdo s disciplinou!
pridajte sa piste svoje nazory uspech a odriekania..
---------------------
Sekcia Šport a zdravie - www.zdravie.sk

bingham

mila zuzic...vrrrr...ti nepomoze.... :)))mozno keby si dnes neschrumla tolko sladkeho....:Pa navyse uz nemusis chudnut....:))...a pocuvaj sisssu...je to velmi dobra zena :)

zuzic

asi tazko...nepaci sa im ani ze chudnem lebo ze "pekna si a aj tak malo jes" takze mi to neschvaluju...a za vysvedcenie nic take necakam neucim sa pre nich...keby som mohla von aspon cez vikend by som chodila behat...ale kym nebude uplne teplo tak to nepojde vrrrrrr

sisssa--

Zuzic ty jedna aj ja mam 164 cm ale vahu 54kg .Ale je pravda ze ja si pobeham, alebo ideme s babami do telocvicne.Mas malo pohybu dite moje!!!!!

zuzic

siska mam 164cm a 60 kg:( vies kolko to je vela na moju vysku? sice brucho mam podla mna nie tucne, normlane si mozem dat aj obtiahnute tricko ale desi ma ta vaha ved to je velmi vela:(