Panenaska blana

kvetka

pozerala som tie obrazky a neviem,ako je to kreslene,ale tie 2cm,da sa to nejak vediet?ja neviem,ci ju mam,nic nacitim ale cvicila som gymnastiku aj na koni jazdila.dam do seba 1max aj to tazko 2prsty a to nie hlboko.
ak som panna,tak ma gynekol.moze vysetrovat zelezami?mna sa na to vzdy spyta,ja poviem,ze som a aj tak ich do mna da.je to normalne?potom vysetruje cez konecnik.a ak by som blanu uz nemala,tak by mi to mala povedat?alebo iba ak sa opytam.tie zeleza hlavne nechapem.vojdu dnu aj ked mam blanu??

amnora

Ahoj ! Mam tiez jednu otazku : moj chalan ma uz par krat palcoval a bolo to v poho a dnes ked skoncil tak som krvacala (krvacam aj teraz je tomu uz asi 7 hodin ) , takze to znamena ze mi dnes pretrhol blanu prstami ??? prosim o radu lebo som fakt vystrasena a on tiez ! Dakujem

daphne

panenská blana je - to je individuálne, aj jej hrubka je individuálne, v jej strede je tiež rozne velký otvor-tade odchádza krv ačasti sliznice.a tade sa dá vložiť tampon.pri tom sa može poskodiť.ale prstom sadá určite nahmnatať. je to prirodzená ochrana pošvového vchodu

acesxx

Je to nepodastatna otazka ked sa hrajes narp s vybratotom tak si to mozes natrhnut tak iste aj pri prstovani alebo pri gymnastike.Rovnako je to tak ked pouzivas tamponi-ktore maju podobny efekt ako keby si mala pohlavny styk.To je asi v skratke vsetko.Keby nieco tak sa ozvy rad odpoviem.