hroza a des z mravcov v byte

Príspevok v téme: hroza a des z mravcov v byte
beskyd

dobry den, chcel by som sa spytat ci niekto tu nepozna niekoho alebo ci sam nema taky problem ze ked vidi (najma v byte) viac mravcov pokope tak ma z toho taky povedal by som dost neprijemny pocit:D des, zlaknutie, panika, nepohoda, neviem ako to nazvat, nie som psycholog, ale je to dost nafigu najma v lete ked to vylieza a je toho plny byt, neda sa toho zbavit lebo ked sa da nejaky jed na dake miesto, vzdy sa objavia na inom a uz len to cakanie kde sa zas objavia je priserne, nehovoriac o tom zazitku potom ked to vidim. da sa to nejak liecit? zistil som ze dost pomaha alkohol.. minule som sa rano zobudil a v izbe som ich mal asi 200, nikdy predtym tam neboli, len v inych castiach bytu. skoro som sa zblaznil. potom som si dal asi 2 deci borovicky a citil som ze to mam viac na haku, ale neviem ci je to dlhodobe riesenie, chapete:) vdaka za rady a pohodovy den.

Deee

Juj mravce, sesternica v ba mali v bytovke take mikro mravce, bolo to strasne malicke a vsade to dokazalo preliezt, tusim mravce faraony alebo tak nejako to volali...tiez sa toho nemohli zbavit...

eternity

jejda, alkoholom nic neries!!! prosim!!!
my sme mali mravce v byte a bola som z nich maximalne vytocena, lebo nezaberalo nic! tak som ich potom striekala savom v spreji... nic prijemne, ale potom si akosi ,,dali povedat,, a zmizli... Alebo treba upovedomit bytovu spravu, nech daju vydezisikovat cely barak...

fedorova

V suvislosti s mravcami,som si spomenula na jeden skutocny pribeh.Muz v strednych rokoch odchadzal z nemocnice,doma zomriet.Lekar mu oznamil,ze ma tak 3 dnizivota...Muz isiel domov,ale rozmyslel sa a nesjel hlavnou cestou.Rozhodol sa ist lesnou cestou,popri rieke.pomaly kracal,vnimal okolie,prirodu,..v duchu sa lucil so vsetkym.Na chvilku sa zastavil,oprel o strom a pozoroval usilovnych mravcoch,ako si znasaju zasoby do mraveniska.Zrazu zahrmelo,zatmelo sa a prihnala sa burka.Jeho pohlad bol upriameny na tych mravcoch a prislo mu ich luto.Uvedomil si ze mravenisko maju blizko rieky,ked voda stupne,mravenisko im strhne!Vtej chvili zabudol na seba a rychlo znasal kamene aby iich obmuroval od rieky,akusi hradzu od vody,aby im neublizila.Ako predpokladal,sa aj stalo;spustil sa lejak avoda stupla,ale ten ,narychlo postaveny murik ich zachranil.voda ich obysla.Na pribeh by aj bol zabudol,ale stalo sa -co sa nestava casto.Nezomrel!kazdym dnom mu bolo lepsie,az sa celkom uzdravil.Ked sa stretol zo svojim lekarom,bol uzasnuty.Lekar bol veriaci clovek a pytal sa co sa mu prihodilo v tych troch dnoch,Vy ste museli nieco prezit ,co zmenilo vas osud.Muz si spomenul na tento pribeh.Lekar sa usmial a povedal.Prislo vyrovnanie;zivot za zivot. Velmi ma tento pribeh oslovil...

fedorova

Take jednoduche,urob im hostinu -nasip im cukru na jedno miesto blizsie k oknu,alebo dveram?kade blizsie vonku.oOni sa zhrnu na cukor a ty mas 2 moznosti.Porozpravaj sa s nimi,povedz im,ze ich nechces zabit,ale ich miesto je v trave,v prirode,poziadaj ich aby odysli po cesticke ktoru im urobis s cukrucim dalej od svojich dveri.Odcestuju!alebo?povysavaj a odnes k potoku.Pekny den.

jaanulkaa

pridavam sa svojou fobiou voci mravcom :) ... mali sme ich na intraku, stacilo zabit muchu, ktora padla na zem a rano na nej bolo asi 100 mravcov - som sa sla zblaznit-no bolo to hrozne, treba to nejako zlikvidovat, aby si sa nemusel kvoli nim stresovat :)

jajka001_

ja sa s nimi hravam :)
na mravce v byte skus chemicky postrek ked to inak nejde. a najma, skladuj potraviny tak aby sa ti tam nedostali. potom k tebe liezt nebudu. len budu prechadzat skrz.