Ziadna :(

alzbee

Kika, ale ved nemam este ani 13rokov, tak nemusis stresovat:) neboj sa, ona si ta raz najde ;) a uz vidis, ako budes nadavat :D :D urcity cas aj potrva, kym ju zacnes brat ako sucast svojho zivota...

datelinka

kika, si zlata. este netusis, co tak tuzobne ocakavas :-) preco si myslis, ze to bude ine, ak uz budes mat menstruaciu? to uz vsetky spoluziacky menstruuju?
ja som dostala mesiaciky prvykrat ked som mala 15 rokov a dva mesiace. uz som ich ocakavala pomaly kazdy den a aj tak ma to trochu vzalo. pamatam sa, ako sa mi zatocila hlava :-))) a to nie som ziadna padavka.

januschka

Ahoj, tak ja som ju dostala az v 15 a tiez som asi prezivala to co ty, bola som nervozna a bala som sa a nakoniec to bolo vsetko uplne v poriadku, a teraz ked si na to spomeniem,tak spoluziacky uz tri roky pre do mnou trpeli, mali bolesti, a som rada,ze to prislo az potom:)))a neviem ci na tom zalezi,ale ja som bola vtedy dost chuda a mozno,ze sa na tom podpisalo aj to..:)

nikusiq19

nic sa neboj moja sestra ma 15 a nema ju este ani ziadny vytok,a je v uplnom poriadku ak si u poriadku pride kedy ma prist

zuzic

prosim ta jak pamela? to nemas moc co zavidiet:) neboj sa, to je vzdy tak niektore v triede skor ine neskor...nemaj stresy mysli na nieco ine menzes pride aj prsia budu neboj:) ved uz coksoro budes mat tak si uzivaj kym mas pokoj:))

kika miticka

ked polovica triedy ju ma a polovica tiredy abbay velke prsia jak pamela ja ani :( ani len nulky joj :( pomožte a ten menzes no mne hovoria že v 12 asko mam ja tak by aml byt a ked je ževraj 1 vytok tak by amla byt ale ja to amma najmenej rok a štvrt určite ja nevjhem presne

pauli 73

máš ešte čas na menštruáciu, ja som ju dostala tesne pred 15.narodeninami a ver, že som nič nezmeškala. Ešte budeš na ňu každý mesiac hromžiť :)raz ju určite dostaneš, neboj :)