Neskutocna tuzba po zene

mjlr

Ja tiez velmi tuzim.. ale nemam uspech..pravda ze sa ani moc nesnazim, uz sa zien tak trochu bojim :-D jako nie normalne ale odmietnutia a tak :-D sak chapete :-) tiez som este nemal babu, ale chcel by som no.. tazke to je :-)

podobna

noitpo, viem presne o čom hovoriš, ja som bola taka ista + velka hamblivka, teraz mi hovoria , že som pekna , ale v detstve som bola trošku "škaredym kačiatkom" a chlapci si zo mna uťahovali. Tym nastal aj u mňa taky blok , že ak sa čo len dotknem chlapca troška "intimne " tak ma zosmiešni atd.... mala som skoro 19 a ešte som sa s chlapcom ani len za ruku nedržala a o bosku ani nehovoriac. Potom sa zaľubil do mňa jeden muž a raz ma len tak pohladkal a poboskal . Nechala som ho ale neopetovala- bola som priliš hambliva a bojazliva. No on to nevzdal a teraz sme manželia. Som rada , že som mu uverila a aj tomu , že vydržal a nevzdal to. Prajem ti aby si tiež našiel tu pravu a ver mi , že nam ženam je to prijemne ked sa nas muž dotyka . Skus najskôr pohladenie po ruke , ale nie priatelske , ale take romantice, vzrušujuce. Ver bude to aj pre teba krok v pred. Držim ti palce ,viem ake to je iba snivať.

noitpo

mam 21.. k psychologovi s tym nechcem ist, to by mi bolo blbe.. ja mam len taky blok ze zenam nieje prijemne keby sa ich dotykam a tak.. a snazim sa tomu podvedome vyhybat ale zaroven po tom strasne tuzim.. nemam problem sa rozpravat, ist von, kamaratit sa so zenou, ale mam v sebe pocit ze sa jej nesmiem dotykat, inak sa urazi, vynada mi ze som uchyl alebo take nieco (nemyslim tym bezne dotyky ako zo srandy a tak, ale intimne)

kamoska

Tak si jednoducho skus na nejakom internetovom zoznamovacom portali zacni pisat s nejakou babou, s ktorou budete mat spolocne zaujmi, vyber si radsej menej fyzicky atraktivnu a potom si spolu obcas telefonujte a nakoniec sa s nou stretni. Neverim, ze po case si ziadnu babu nenajdes....ale pokial sa chces dotykat iba "modelky", tak to nemusi dopadnut dobre. A kolko mas vlastne rokov?

noitpo

kvoli tomu tazkemu detstvu som bol uzavrety viac do seba, a nezapajal som sa prilis k ostatnym, a bol som samozrejme tercom posmechu, aj zo strany dievcat. Tym padom boli pre mna nedosiahnutelne, a ten pocit vo mne pretrvava do dnes, a neviem ako by som ho mohol prekonat..

datelinka

aha, blok z detstva. je mi to luto. tak dem s tym, vylej svoju dusicku a my zeny, ale aj muzi, ta iste presvedcime o tom, ze zenam je naopak velmi prijemne, ak sa ich muz dotyka. a som si ista, ze ty sa naucis dotykat zeny jemne, nezne a vznesene. pretoze iste budes brat ohlad na zenu, partnerku a budes vnimat jej pocity.