Pomoc - mala ma 40,3C

brunusa

alebo ju opatrne zakrut do slabomodrej deky ak mas.pomaha to mam to odskusane na sebe-aj na viacerych detoch tak sa nicoho neboj-drzim ti palceky-daj vediet ako ste dopadli.

adda

rýchlo zábaly, a veľa piť - môj syn vtedy mal 1,5 roka pri teplote 40C sa strhol a skončili sme v nemocnici, bol aj dehydrovaný /naštastie to vraj neboli febrilné krče ale triaška, ale aj tak keď je chorý a má teplotu - 40C už odvtedy nemal - ani "nedýcham", drž sa a nech jej rýchlo klesne,

brunusa

studene zabaly sa malym detom neodporucaju!!!pri teplote nad 40 stupnov-dost velky sok pre rozhorucene telo! ma mala cosi slabomodrej farby???? pyzamko alebo co??? mozno je to blbost ale zrazi to teplotu- aj toto- postav ciry skleneny pohar s cistou vodou na nejaku bledomodru podlozku,kusok handricky-na 10 min. potom nech tu vodu vypije pomalymi duskami-nic jej to neublizi ale rychlo pomoze.a cipok tiez.

tiny;)

mala spinka momentalne..mam ju zobudit?..asi si myslite ze som sisi, ale nema mi kto poradit , som v zahranici, nemam tu nikoho..muz je v praci