Niečo fajne pod zub?

inkab

AdamKrt, ved jasne:)

Akurat je rozdiel, ci ti pekaren tichucko pradie, alebo ti poskakuje a vrci v celom dome:) Tak ale hlavne, ze si spokojny. U mna bolo najdolezitejsim kriteriom to, aby upeceny chlieb bol konstantne rovnaky. A taku mam, tiez som s nou velmi spokojna.

ojka

nasa domaca pekaren (na značku si nespomeniem) ma tiež uško, a je to fajn, sice je to sila zvyku, kto si zvykne bez uška s rukavicami, tak si zvykne, hlavne aby dobre piekla (;

ojka

hm, niekto by povedal, že som skazená dost, čo samozrejme pravda nie je :D
ale tak zaleží na tom, čo si predstavuješ pod pojmom mladá (;

Denz

ojka- tak ty spajas uzitocne so zdravim:)))
To je fajn riesenie:))
a ty si zrejme dost mlada,ze??...a ja tu take ti pisem:))
uz si dam pozor aby som ta neskazil :))

AdamKrt

inkab:

ani ma nenapadlo, ze by mi chybalo nejake usko. Normalne zoberiem kuchynske rukavice a kedze je nadobka dost velka, zoberiem ju odtial. Uplne v pohode. Ziadna rucka mi nechyba.

A hlucnost ? Neviem, hudbu z toho nepocuvam. V pekarnicke peciem a neriesim o nej podruzne zalezitosti.

ojka

zo zdravotných problémov tak často lietat nemôžem, ale do školy , pokial moc neleje tak v zasade chodím len peši (: aj vonku po meste, po dedine, som tak rozmýšlala, že ked je ta sobota, tak aj upratovanie sa rata ako pohym :D ale no, zasa tak často tu nie som.... (; a po nociach sa nezvyknem po vonku potulovať