neviem schudnut :(

Príspevok v téme: neviem schudnut :(
nikusatqo

ahojte .. mam jeden dost velky problem .. nie som ziadna modelka .. mne to osobne nevadi ale v zivote mam s tym problemy urcite to mnohi poznate .. teraz idem na strednu a robia sa tam skusky z telesnej.. a potrebovala by som dat nejake kila dole .. meriam 170 a pri mojej vyske vazim 100 kg. a vobec nic mi nezabera aby som schudla

nikusatqo

no jednoducho moj cely den spociva v tom ze .. neranajkujem .. do skoly si berem iba ovocie .. jablko alebo banan .. sladke vobec nejedavam .. okolo piatej pridem domov dam si polievku a potom uz nic nejem ..max uz iba nejake ovocie a co sa tyka cvicenia tak kazdy vecer si davam 10 klikov a 20 brusakov .. a na tu skolu potrebujem vedet urobit stojku .. cize teraz sa snazim aj o to

suzenka

ked pises ze nic nezabera mozes napisat co si zatial pre to urobila aby to zacalo zaberat?

mozes napisat kolko mas pohybu, kolko pijes, kolko papas, a rozpis jedal co papas od rana az po vcer ? :)

dobra vila

Uha, 100 kil? A tebe to neprekaza? Asi to je ta chyba... Mala by si mat sebamotivaciu a nie ze tebe nevadi, ako vyzeras. Aj zo zdravotneho hladiska s tym budes mat casom velke problemy, ak nezhodis. Zaujimalo by ma, ako si skusala zhodit, ked ti to nepomohlo...
Obmedz niektore druhy jedal, napriklad skus prejst na delenu stravu. Obmedz sladkosti, maso a chleba. CVIC!! MIN.hodinu denne. Aj s lekarkou by si sa mala poradit. Ale ver, ze najucinnejsie je HYBAT SA! Nie nejest. Jedz,ale nie hluposti.
A na aku strednu skolu ides, ze tam robit prijimacky z telesnej? Sportova to asi nebude ( :D ). Pedagogia?
No jedno, uzitocne rady najdes aj v inych diskusiach, co tu ini uzivatelia zalozili.