Prvý sex - Problémy, prosím pomôžte

Príspevok v téme: Prvý sex - Problémy, prosím pomôžte
Jesen

Dobrý večer,

chcel by som Vás približne uviesť do situácie. Ja mám 17 rokov a priateľka 16. Skúšali sme sa 2 krát milovať, ale za každým sme sa dostali k jednému problému. Môj penis ma okolo 19 cm. Keď som ho zasunul dnu prvý krát priateľku to bolelo, ale len kvôli tomu, že nebola roztiahnutá.

Potom, keď sme prekonali tento problém naskytol sa ďalší. Priateľku už pri vstupe do nej nebolelo, ale keď som ho zasunul približne do 8-10 centimetrovej hĺbky, bolelo ju to.

Neviete mi poradiť?
Ja si myslím, že to má dve možnosti. Buď je to panenská blana, alebo jej tam končí pošva?

Prosím poraďte mi, pretože nechcem to preraziť, lebo ak to nie je panenská blana ale koniec a budem sa to snažiť preraziť, môžem poškodiť krčok maternice.((

Sme z toho zufalí obaja, pretože veľmi by sme sa už obaja chceli milovať, ale nejako nám to nejde.(( Obaja sme ešte nemali sex, čo to ešte viac komplikuje.((

A prosím Vás píšte mi tu iba normálne rady a nie, že sme zasrani atď. Myslím si, že keď sme už spolu viac než rok a fakt sa veľmi ľúbime a milujeme, tak to môžme už skúsiť.

Vopred Vám ďakujem, dufam, že nám pomôžete, boli by sme Vám obaja vďační.

aluska

ale ved ja ti nehovorim ze to nema dobre poukaldane, ma to tak kazda zena, nie len tvoja..
nie nemalo by ju to boliet ked nebudes silno prirazat..
ale ked mala sex prvy krat tak to bude jedno s druhym..aj krcok aj blana..pretoze ked roztrhnes blanu tak to je vlastne rana...tak si predstav ze mas ranu na penise a ides sexovat..ze jake to asi je..tak sa citi zena

Denz

ale to neporovnavaj :DDD
aj ony su ine od beznych zien :)))
a aj tu bolest sa snazia predstierat,ze vlastne nic im nie je :))

Denz

jesen- ty si co....padol?? :D
sak netrep to do nej jak buvol :))
ved to ma s tym snad kazdy problem,ale rozmysla aj hlavou :)))

Jesen

Nóó, moja priateľka bola na ultrazvuku asi pred 3 mesiacmi... Mala isté problémy a lekár jej povedal, že je všetko na mieste pekne poukladané atď...

A inač mám to chápať tak, že keď nebudem silno prirážať, tak ju to bolieť nebude? Ja som takmer vôbec neprirážal, ja som pomaly zasunul a ju to bolelo..

aluska

akurat som nasla na nete ze priemerna dlzka posvy je 9,5 cm..ja neviem co si si chlapce predstavoval, ze je to rura a ma 25cm?

aluska

ja hovorim ze to boli len ked silne prirazis, to je vsetko...a panenska blana je na zaciatku vchodu..a ty si myslis ze ked ma chlap penis 15 cm ze ho uplne uplne cely strci do zeny?na to si jak dosiel?