Chorobna ziarlivost

Príspevok v téme: Chorobna ziarlivost
ananija

viem ze sa uz o nej popisalo dost. ale som na pochybach - moj priatel je ziarlivy a ja neviem ci je to este normalne alebo sa uz jedna o chorobnu ziarlivost. trapim sa, obaja sa trapime..uz sme sa kvoli tomu aj rozisli ale potom sme sa porozpravali a znovu dali dokopy. urcity cas bol pokoj, ani len naznak nejakej ziarlivosti. ale nedavno to zacalo znovu, ja som odchadzala od neho na 2 tyzdne prec a on si vykonstruoval znovu situaciu, ze som privelmi otvorena inym muzom, ze flirtujem..spojil si nevinnu udalost spred 3 mesiacov s aktualnou situaciou a uz bolo zle..teraz sa hneva, chce sa rozist, pretoze vraj na neho iba nieco hram..snazila som sa mu vysvetlovat,presne opisat situaciu,prosit ho, ale vsetko zbytocne..vzdy som mu davala najavo ze ho lubim a ze chcem byt len s nim, nepotrebujem ziadnych inych. boli samozrejme aj situacie kedy som sa nezachovala asi uplne najlepsie (dobre som sa bavila s kamosom,atd.) ale nikdy v tom nebol ziaden zamer flirtovat ci podvadzat.lenze on si neda nikdy nic vysvetlit..sme spolu rok aj pol

veronky

ananija: to teda máš ťažké zamysli sa či to má zmysel takýto vzťah,do vzťahu patrí štipka žiarlivosti ale toto je moc

pauli 73

trápite sa a aj sa trápiť budete, pretože žiarlivý človek žiadne rozumnému argumentu neuverí. On nežiarli preto lebo má dôvod ale žiarli preto lebo dôvod si nájde. A spravidla žiarlivostné scény robia tí čo sami nemajú čisté svedomie.