Co je caste mocenie?

Príspevok v téme: Co je caste mocenie?
usiko

ahojte,

mavam take obdobia, ked chodim na malu strasne casto, aj v noci /je pravda, ze vecer dost pijem/....a su obdobia, ked nie....brala som aj tabletky na zapal moc. mechura, ale nezlepsili to, palenie ani pichanie nemam...nikde.....niekde mama vycitala, ze mocit by sa malo do 8 krat denne, ak je to viac, tak je to zle....ako je to teda? kedy je caste mocenie zle a kedy OK? mam sa zacat obavat?

p.s. vypijem tam 2-2,7 litra caju denne...

aluska

je to z pitia vela vody...ale ani to neni dobre...zatazuju sa tym oblicky..cize tak 2-3 litre denne..nie extremne vela

nikola.p

aj ja chodim casto mocit a tiez hlavne v noci, mavam zapal moc. ciest ale casto mocim aj ked ho prave nemam a nemam ani ziadne rezanie, palenie, nic. bola som hocikde po vysetreniach a az po par dnoch v nemocnici mi povedali ze mam zuzeny volaky kanalik co odvadza moc a vzdy mi tam trochu ostane a preto mam furt nutkanie mocit a casto chodim na wc... a ani mi na to nic nedali, ze sa to da operaciou roztiahnut ale neni to az take vazne takze pod noz nepojdem az ked budem fakt musiet a tak chodim proste casto na wc, uz som si zvykla :)