chlpy v posve a co s tym?

Príspevok v téme: chlpy v posve a co s tym?
lolanana

ahoj, chcela by som vas poziadat o radu.Neviem ci to maju vsetky baby ale u mna teda v mojej posve mi zacali rast chlpy take, ake aj na ohambi a uz mi to strasne lezie na nery sa holit nielen na ohambi, ale musim sa holit aj v posve.Mam 15 a myslim si ze este som mala na epilaciu voskom ci laserom a preto by som vas baby chcela poprosit o radu a chcela by som sa este opitat, ci aj vy mate takito problem a ako ho rieste.Vopred dakujem za vase rady.

datelinka

preklep asi tazko, ked to tam mas trikrat spomenute. preto ti pisem, ze ja si do povy ani nevidim. a to som stihla a sportovo zalozena, takze nemam problem s ohybnostou. trochu studuj anatomiu.

pauli 73

lolanana, tak ako ti napísali ostatné,ešte to nerieš, máš čas. Potom si to budeš holiť a neskôr to budeš mať tak v ruke, že ti to ani nepríde zaťažko to holenie a ani, že je to problém :)

lolanana

hej som tmava ale niekedy si prajem byt blondina :) lebo s tymi chlpmi to mame "mi tmave" o dost tasie nie len okolo posvy a michajela dakujem za radu

michajela

no, skús si nájsť stránku s anatómiou ženy, v 15r by si mohla poznať svoje telo, menštruáciu už pravdepodobne máš:-))) ochlpenie okolo pyskov je normálne, záleží na vkuse ženy, ako sa " dole " upraví... niektorá máme viac chĺpkov, iná menej, sú rôzne peny, krémy, žiletky, laser.. a k " tomu " o 3 roky.. myslím, že máš čas a trápiť ťa to nemusí, v tom čase budeš svoje telo poznať už dokonale a ľudia pripravení žiť intímne toto určite neriešia

n,,

ahoj no prišla ta puberta aj na teba:) ... je to normálne ja ta chápem myslíš tam pod pupkom máš chlpky.. ael potom ako máš vchod do pošvy a pysky ohambia tak aj na tých piskoch máš chlpky.. čiže okolo dierky:) ano to má každy.. a zatiaľ to tak baby riešime že si to holime ide to ľahko... to ma každa tak sa netráp...

pauli 73

Adam, ty labužník:)

loana každemu to zarastá inak, niekomu menej a niekomu viac, ty si predpokladam taký tmavší typ však?

lolanana

pre pauli 73 to "v posve" bol preklep, ktory som si neskor uvedomila na napisala som "okolo posvy" a este ze a vy to mate ako?No myslim ze vam chlpy rastu len na ohamby a potom uz nie alebo ako vlastne?Ja zasa nerozumiem tomu ze nikto nerozumie co sa tu vlastne pitam :D

AdamKrt

Hmm, inac chlpky v posve, to by mohol byt pri milovani pre penis, celkom pekny zazitok. Cize skor by si mohla byt este rada, ak ich mas naozaj v posve... :)