nebavi ma zit

Príspevok v téme: nebavi ma zit
johanka11

hladam tu nejake rady, pretoze mam uz dlhsi problem s tym, ze neviem zit tak naplno ako dakedy,neviem najst chut do nicoho, mam za sebou aj iste partnerske ci zdravotne problemy, neviem co chcem v zivote robit, ci necham vysku, bolo by pre mna najlepsie navstivit nejakeho odbornika-psychologa?ak nejakeho poznate, prosim z nitry, a plati sa za navstevu psychologa?dakujem vam, ak sa vobec niekto ozvete

ShaulaThalit

nexus: na hovno. som isla vcera o siestej vecer spat, lebo som mala tazky den, o nejakej pol jednej som sa zobudila total spotena, sa mi snivalo, ze som jedla surove vajcia a ze som chcela plavat na travniku u nas v zahrade... spalo sa mi genialne, genialne a este raz genialne :D

ShaulaThalit

Urcite viacerym na tomto fore sa neda zit, vid mna...
Mala by si sa stale zamestnavat niecim, nejakou cinnostou, aby si bola unavena vecer a zaspala...
alebo vyskusaj psychologa, budes chodit na terapie a uvidis, co bude dalej.

psycholog

urcite vyskusaj ist za psychologom podla mna, aspon to skus urcite.v nitre o nikom neviem, ale staci sa pozriet, ked sa prechadzas po meste - urcite maju ambulancie...alebo ak studujes na VS v Nitre, neviem na akej, ale chod na katedru psychologie, ze ci by ti nevedeli niekoho doporucit...vyskusaj!!!
inak sa za to neplati ak ides k niekomu, kto ma zmluvy s poistovnami, ale to by nemal byt problem zohnat niekoho takeho, je ich dost!