Laparoskopia zlcnika

titi...

Môj manžeľ mal operáciu klasicky.Je to pravda,že klasicky sa vyčistí všetko,laparoskopicky len kamene vedia vybrať von.On mal aj piesok.V pondelok bol operovaný,sobotu ho pustili.Pár týždnov držal diétu no teraz už zje všetko.Sťažovať sa nikdy po operácii nesťažoval na nič.

dorezana

No ja mam velmi zlu skusenost s operaciu laparoskopicky. Dorezali ma ako kus prasata. Fakt som bola nastvana strasne .Isli mi aj cez pupok a tam mi ostala hnusna jazva a pupok uplne stratil svoj tvar. Bola som totalne znechutene stalo mi zoskaredene telo no otras.

hadajko

Nemusis mat obavy. Ja som po laparoskopickej operacii zlcnika, mala som 5 kamenov a uz je vsetko v poriadku. Absolvovala som ju v aprili tohto roku a mozem Ti povedat,ze uz zjem vsetko a nemam ziadne bolesti.Zo zaciatku som drzala dietu, ale teraz uz nie. A po operacii mi ostali len tri malicke rezy. Neboj sa, zvladnes to, ja som sa tiez velmi bala, ale mala som super doktora a sestricky a naladovka urobi tiez svoje.

sharon stone

Ja aby som len rada dodala,ze RNG mi odporučil rastlinu Chanca piedra/tobolky,jedna tobolka obsahuje az 500mg tejto rastliny/ a Sylimarin Milk,vraj skusit mozem,rozpusta ladvinové/viac/ a žlčníkové kamene/menej/.Problém je v tom,ze v klasickej lekárni tieto prípravky nekupite..Mne sa ohlasila jedna pani,ktorá mi ich objednala od firmy Swanson/tuto firmu spomínal aj RNG/.neviem,či zaberu,ale skusit mozem...
Operaciu odkladam,ale lekar ma na nu posiela,lebo to moze mat pre mna následky...
inač treba rozlišovat medzi laparoskopickou operáciou žlčníka a klasickou.Ja som si ohladom toho napr.zistila aj to,ze pri tej prvej sa žlčové cesty nečistia,takze sa moze stat,ze je v nich zárodok kamienka,ktkorý sa postupne začne obalovat...pri tej druhej sa prečistuju,ale rez je velký aj pobyt v nemocnici...

zlcka

Hanicka mne robili tiez operaciu zlcnika laparoskopicky.
Mala som plny zlcnik kamienkou, predtym som to stale odkladala ako inak so strachu. No ale teraz som aj rada, z som n tu operaciu sla, lebo sa mozem najest a nemusim cakat nanijake reakcie...bolest a tak...
drzim palce

sharon stone

Ahoj,zlčové kamene mam aj ja.Pozri si prispevky od RNG,poradil tam aj mne niečo na ne.Operáciu odkladam....