vojna nadbytocným kilám!!!

Príspevok v téme: vojna nadbytocným kilám!!!
cicusa03

takze babeny, po mnohych mojich neuspesnych pokusoch s dietami som si povedala konecne dost...zamyslela som sa, preco som nikdy nevydrzala do konca..chybala mi hlavne inspiracia a pevna vola...teraz vsak mam aj jedno aj druhe :) chcela by som vyskusat 90 dnovu rozlisovaciu dietu, avsak samej sa chudne tazsie...najdem tu nejaku odvazlivkynu, ktora sa ku mne prida? :) mohli by sme si radi vo vybere jedla, podporovat sa a porovnavat si svoje vysledky...myslim, ze by to mohlo fungovat...tak??? :)

katica0903

dakujem kocky :o) ze sa stotoznujete s mojim nazorom...
cicusa sme ti skocili do temy, sorry...ale chcem len poradt-z vlastnej zlej skusenosti...ja som si nedala...
nepises z akej vahy chces schudnut...ale ja som zacala 30.10. s vahou 71,6 a dnes rano sa vazim 11.11. a vaha mi ukazuje 67 :o)jeeej sa tesim :o)
2 x do tyzdna cvicim...makam...nejaky ten pohyb treba...
a pod stromcek chcem orbitrek...kedze nemam sancu ist cvicit von...koli malickemu...
chcela som sa dostat na 65...ale uz chcem ist na 60...
kedysi som mavala 55...jajaj ale to je uz dobrych 10 rokov dozadu...

suzenka

ked sa bude krotit tak aj teraz moze jest vsetko :)

ale samozrejme je lepsie ked sa pri chudnuti aj cvici..chudne a zaroven spevnuje :)

suzenka

70 % chudnutia tvori strava...zvysne percenta cvicenie...

da sa schudnut aj bez cvicenia ale potom nemusi telo pekne vyzerat..

ked upravis stravu a zaroven zacnes cvicit mas zaruceny vysledok ze budes vyzerat skvele..a nielen na 90 dni ale navzdy..

ira

katica má pravdu,základom chudnutia je že sa nedrží žiadna dieta, ale stravuje sa presne tak ako to napísala.Len mať tú pevnú vôlu.A aby som nezabudla cvičiť,cvičiť,cvičiť=bez toho to nejde