Prečo ešte nespíte?

ojka.

lost, ja som dnes večer prišla na chuť týmto piesňam (:
hmmm, ty si presne ten ty človeka, ktorému nie a nie vyhovieť :D
ja som vďačný človek, ja mám rada aj zimu, aj leto a aj všetko čo je medzi tým :D
čo inak ešte nechrníš?

lost

hmmm, hentake pesnicky si viem predstavit ze by mali "nekonecny loop" :)

no tu je celkom "ticho" i ked ktovie ake pocasie je vonku :D radsej sa tam nepozeram :))

sranda, ked bolo 45C leto , chcel som zimu :D teraz by mi bodlo prave leto :) ale nie 45C, skor taka 20C jar..

ojka.

hej, to si často hovorím, keď mám ťažku tašku, že čo za somariny som si tam zasa pobalila :D
hmmmmm, jak vonku riadne fučííí.....

lost

no nabijacka :) ... horsie je, ked to clovek zabudne nie doma, ale na dovolenke :)

ale ano, vzdy je lepsie sa balit 1 den dopredu :) i ked tak mozno clovek zabali aj to co nepotrebuje :D

ojka.

no ja sa balím tiež na poslednú chvíľu, ale uprimne povedané, radšej sa zbalím teraz ako ráno :D
i ked ja neviem, čo by som si už mohla zabudnúť, lebo už som to za tých 5 rokov vymyslela tak, že veci čo potrebujem vždy doma i v BA, tak ich mám už dvojmo , tak nemusím prenášať :D
napr, taká nabíjačka na mobil :D

lost

ojka haha !!! :D

no ja osobne sa balin vzdy na poslednu chvilu :D lebo to prinasa prekvapenie, ci nieco zabudnem, napr minule rukavice na lyze :))

naposledy, ale uplne neumyselne, som si takmer zabudol bundu :) lebo ja vzdy odchadzam v kratkom rukave ak idem dom>auto>dom .. :) ale nastastie si bunda na mna spomenula :)

ojka.

uuuuu, sneh už aj na juhu? to sa tam možno začnem i tešiť, ak je aj v BA :D pretože, ak teraz napadne, tak tak skoro nezlezie, lebo má stáááááále mrznúť (:
och, nechce ma ísť niekto pobaliť? (-:O