Prečo ešte nespíte?

ojka

nooooo, ked sa to tak vezme, ja do tej práce chodím rada, ale sem tam deň "voľna" nie je na zahodenie (:
ooooo, ano, deadline :DDD obdivujem sa, že mám takú zlatú trpezlivosť, ... dnes som došla za tetuškou a nechcela mi tú prácu zobrať, lebo ona to chcela už aj s titulnými a uvodnými stranami, anotácia, abstrak, dakovačky a také tie podobné keci... a tie som jej samozrejme nedoniesla, lebo ma ani v päte nenapadlo, že chce aj to, lebo ja som jej doniesla len textovú časť.... tak idem za ňou bud. týždeň....
a čo tvoj konzultant? už sa vyjadril?
och, ale to nevadí, že si odišla 1O min pred koncom :DDD vieš ako ťažko na srdiečku muselo byť pani docentke, keď vás videla tak odchádzať? :DDD inko, hanbi sa, hanbi :D
uff, ďalší horor? chcem názov (: a pekný hororororový večer samozrejme prajem (:

*inko

no pozor. ja som odisla 10 minut pred koncom hodiny :D
takze som mala plnohodnotnu prednasku :)

a co by si skor brala? keby ten pc ostal pokazeny alebo by si radsej sla do prace? :)
ozaj a co tvoj deadline?

ojka

inko :D no však tvrdím, že zo zadu je ťažké niekoho identifikovať :D ale tak ak si sedela niekde dole, tak tiež som ra určite videla :D
och, ty si bola tiež jedna z tých, čo po prezenčke zdúchli? :D že ťa svedomie nehryzie :D
heeeeeeeej, moment, kde som písala, že som ho ja pokazila? :D môj PC v práci funguje, ale vedúcej sa pokazil, tak aby mohla ona dnes pracovať, tak ja som si našla inú náplň dnešného dňa (-:O som zvedavá, že či bude zajtra už opravený d-:

*inko

ojka nie nie, nic modrozlte som nemala :D (cervene gate, cierna kosela)
ale 10 min pred koncom som sa tiez zdvihla a utekala rychlo do kvetinky nieco vytlacit a na obed..
a pozerala som sa aj hore- lenze pre mna tam bolo 50% ludi cudzich, lebo to mame so stvrtakmi, z nich nepoznam nikoho..tak ked vravis ze si sedela hore tak veru potom som ta videla :D

uha a co si porobila s pocitacom? :D ale urcite sa nasli nejake papierovacky, zakladacky, co sa da aj bez pocitacu, ci? :D

ojka.

inko :D nieeee, nezapísala som sa na prezenčku ((: som povedala mládencovi nejakému, že nech mi ju ani nepodáva, že nech si tam dopíše nejakú kamarátku, kamaráta miesto mňa, tak nenamietal ((((:
jaaaaaa som sedela takmer hore, taká sama samučičká vpravo na kraji ((: sedela som vlastne na opačnej strane ako ty.... teda neviem, či si to bola ty, ale asi hej, možno :D čo si mala oblečené? :DD modrý a žltý vrch? lebo tak zo zadu ťažko identifikovať ľudí :D
no buduci týždeň neviem, či sa mi podarí prísť, dnes to bola výnimka, mala som byť v práci, ale včera sa nám pokazil jeden PC, tak som bola odstavená (:
ehm, suchá dáma? :D akoooo, niečo na tom možno bude, lebo dosť ľudí sa zdvihlo a odišlo, keď uvidelo, že prišla ona a nie Stanek, či to sa mi len zdalo?