Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, hehe, to čo mávaš za divoké sny :D :D :D
och, to bolo podarené...
nooo, ale však budíček medzi 8-10, to mi nepríde až také kritické.... tak utekaj teda už pod perinu, nech sa to zdá v pohode, nielen mne ale i tebe :D

lost

dufam ze NEBUDE :D

raz som mal taku nocnu moru, ze som mal kreditky v ruke a chceli ma zozrat :D

no medzi 8 az 10 vstavam...

ojka

lost, tebe sa bude o tej banke hádam aj snívať :D
fuha, budeš skoro vstávať? aký nezvyk...a to je o koľkej? (: Tak GN ti prajem, nech sa ti ten deficit spánku už neprehlbuje ((:

lost

ach som ako zombie, nechce sa mi spat, ale viem ze kazdu sekundu navyse, co idem teraz do debetu, preplatim TRI KRAT cez den, horsie asi ak ov banke !! :D

ach jaj, a to musim rano vstavat skoro :(

no co uz..

kde je quit game? :D

tak gn teda :)

ojka

lost, nejaké náznaky škorice tam mohli byť, to záleží od receptu... oneee, ale však si daj do gúgelu vyhľadať obrázok marlenky, bude ich tam kvantum, hádam si spomenieš (:

lost

no co si matne spominam, ako keby tam bola skorica ? :D haha neviem, ale viem ze to bolo take divne :D mozno som fakt odvyknuty na vsetko len nie ryzu :D

ojka

bingham, to sú keci :D sladko po tom človeku je, ale so spánkom to určite nemá nič spoločné :D
lost, hm, tak to ti neviem, takto z opisu povedať, či to bolo ono,... ale viem, že sa to v krabičkách predáva (((-: ja som mala len domácu robenú... aaa raz v cukrárni (: