Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

ojka ja som bola z vcerajsej akcie dost sklamana, neviem preco, prislo mi uplne trapne ako bande nachnapanych deciek staci iba "a vsetciiii spolu O-É..... a vsetciii e-ó e-ó, dneska mame popici party, e-ó.... " toto tam Majk kikirikal vyse hodiny
ja neviem, bud starnem alebo mi nesadli spevaci :D
Dara zaspievala 5 pesniciek a po pol hodine jej nebolo...a ten oný, PÁN spirit, tam bol zas na moj vkus az prilis dlho :DD
jejda a ze Rytmusko bude na nasej, jeeeeeeeeeej ojka kasli na to, pooooood :) tu hodku vydrzis a potom sa vytancujes na inu hodbu :) hm? :) je to posledna lamavica, uz potom na skole koncime:)

ojka.

inko, nooo, lebo ona išla najprv k priateľovi na byt, tak to vieš :DDD človek stráca pojem o čase ((:
akurat som došla na intrak na izbu a ona akurat vylieza z postele :DDD
nooo, a ostatné spolubývajúce, oni už o desiatej odchádzali odtiaľto a boli značne "nacengané"... nuž, tak ked niekto nepozná svoju mieru (((-:
takžeeeee si sa zlamala ty len trochu? (: čo ťa tak unavilo? či celý ten večer?
LOST, tak ja som ti dala toho budíka až na kráľovsku desiatu hodinu a ty vstaneš niečo pred jednou? :DDD

*inko

ojka jasne ze zijem :) pozri uz skumam ekonomicke spravy :D
a baby dosli v zlom stave? kedy to stihli? ved ta tvoja spolubyvajuca dosla az po polnoci:)
ja som odchadzala o jednej uz... celkom fajn bolo, ale stacilo mi :D bola som strasne unavena

*inko

lost uz viem co sposobilo ten vcerajsi prepad cien zlata :) staci jedno tvrdenie, jeden prihovor kohosi doleziteho (v tomto pripade ujec Bernanke) a hned aka reakcia na trhu :D
velmi lakave, mat taku moc :)

ojka

och, inko, ozvi sa, či žiješ, lebo ked sa dívam na spolubývajúce, tak oni si riadne opice doniesli so sebou domov.... a niektorým bolo špatne už i tam......to sú trubky (((((-:
a inak pekný deň všetkým....
a už je aj aj po desiatej, tak týmto oficiálne budím losta, nech dvíha šunky z postele :D