Prečo ešte nespíte?

david23

jéééj, takto to máme pekne po sebe, tak vás budem informovať, ktorá caterringová firma robí najlepšie chlebíčky, kde viažu najkrajšie kvety a kde sa predávajú najlacnejšie granáty, ak by to náhodou nechceli dať:-)

david23

ja som ich mal tiež dosť, ale už si nepamätám koľko, min. rok jeden a teraz tie 2. z tohto predmetu. Do kelu, mám horší opravákovský priemer:-)
Tak ja sa už poberiem, cez noc som nespal kvôli tej skúške a počit eufórie nahrádza únava. Dobrú noc a držte sa.

ojka

pche, u inko na fakulte maju ing. štátnice tiež skôr ako by, brekekeeee, kde je tá spravodlivosť...21.5.-1.6., len pre jej odbor presne neviem....

david23

inko, len aby sa ti nestalo, že sa tá info k tebe dostane až po funuse, teda štátniciach:-)
tak mám to z vás teda najlepšie, akoby Rytmus povedal: to som teda vychytal:-)))

ojka

inko, vyhaňam ťa, šup-šup prepočítať ďalšiu kapitolu (((-: ja machrujem teraz kvoli tomu len preto, že osm si tiež len nedávno čítala školské oznamy :D ja sa do toho nejak nehrniem :D
david, jasné, že som bola na opravakoch :D si robíš srandu? nebolo ich veľa, ale na moje slabé nervy to stačí :D v prváku som mala 3, v štvrtaku 1 a teraz v piatom 1, takže ked sa to tak rozvrhne, tak to vychádza na každý rok jeden... a dosť, stačilo , viac už nemôže byť, dúfam :D

[zruseny1]

david my mame 3 skusky, 5 zapoctov
a statnice ani neviem kedy mam, mna tieto dolezite informacie nejak obchadzaju, ale v spravnom case mi ich vzdy niekto podsunie :D

ha, prvu kapitolu mam uz prepocitanu ojka :D tak este 4, no vyzente ma odtialto