Prečo ešte nespíte?

lost

no ale vies aka je nevyhoda odstavovacu?

ze 2deci sa neoplati stavit, lebo je prilis vela prace s umyvanim (bohuzial rucne :P :P :P :D nechces mi pomoct? :D )

no a 2 litre je prilis vela stavy na jedneho cloveka na jeden den :D

jedine to dat na 48hod do chladnicky...

lost

pomaranc :((((((((

VIDIS, TO SOM CHCEl kupit v hainburgu :D haha, zas so mzabudol :)

to mi pripomina, ze mam odstavene jablcko niekde, niet nad taku super cerstvu stavu :) a uz by mohlo byt leto a nove jablka a ovocie :)

a vies na ktore ovocie sa lost najviac tesi? :D

ojka

nieeeeeee, nie som hladná, mala som pomaranč (; ha
vidíš, dnes mi ide karta, už som aj tých 140 doplietla :DDD dnes sa mi fakt darí (:

lost

nj, ale uz som sa poucil :) nema to vyznam a uz vobec nie tam, kde stale meraju (D1) ..

radsej pojdem "mainstream" 120kmh a nic sa nestane (aspon pokutovo) na tej dialnici :)

ach, skoda, aky pocit to bol, vzdy vsetkych len "vzum,,, vzum,,,vzumm" haha :))

hold, vsetko dobre raz skonci :)

lost

ono moja prva pokuta bola .. ehm, vdaka tomu, ze tu jedna osoba pisala "niekedy, ked sa nudim, sadnem do auta a vypeckujem hudbu"

no ja som 2 hodiny stahoval nieco do auta a uz som sa nudil na 110kmh, tak som trochu pridal no :) nastastie ma cvakli, ked som isiel len 150, lebo sa mi policajt smial ze "no, my sme vas videli, este ste zrychlovali"
ALE ! ak by ma cvakli o 10 sekund skor, mal by som ledva 120 :)

anyway, toto moj luck 1 :P

luck 2 , predbiehanie kamionu v meste v 80 (jasne ze to bolo len na zlomok sekundy, zvysok bol predposivi) ale vystveli to niekomu :) nemozne, toto neviem za kolko bude, asi 150, tak mi povedal, ze si ma predvolaju :D

a dnes 100

co z toho vyplyva ?

ze som prispel na chod slovenskej republiky 400eur (v spotrebnych dani za benzin to bolo cca 1500eur, dhp a dane a ine dane neviem presne), tak skus nadavat !! :P ved takto to tu dotujem :D haha (kokso, az teraz som si to uvedomil ako vela to je za ten 1 rok :-O fuuuu au shit)

no ale vyplyva z toho to :) ze ma mohli odmerat 1000x (fakt :D ) .. a vzdy ma odmerali ked to nebolo fer, resp, ani by som necekol, ak by mi ukazali foto s 200kmh :) to by bola hold uz moja hlupost.. ale toto? :) chapes :D ja sa tak snazim, ze budem jeden z najvacsich prasiat na ceste a vzdy len MAINSTREAM !! !!! :D normalne som uvazoval, ze sa otocim a prejdem ten merany usek este raz a az tak, ze ten radar napise "mimo rozsah" :P :D (musi mat nejaky rozsah snad :) ) ale tak, mozno nepreferuju tak morbidny humor :P )

no , teraz nevieem ktory spas ma stoji viac, "tazka noha" ci "ryzove chlebicky" :)

lost

nie 140eur ! :D 140kmh , tj 30 nadl imit, 100euro,ak by som isiel 139, bolo by to 60eur :)

no ale :D to je TRETI ZAAAAAAAVAZNY priestupok

cize mi pride zamilovany list... aa... ja im narovinu poviem "pocujte chlapi, ja viem ze vam ide o ropzocet, ale ked ma odstavite z ciest, kto vam bude prispievat?"

:P som zvedavy, co mi na to povedia :D

jedlo? ach, musim ta sklamat, prave som SYTY :D haha, mal som veceru, aj sladkosti :))) :P a ty nie si hladna? :D

ojka

JEDLOOOOOOOOOOOOO?
:DDDD
lost, ty si s tým začal :D
hm, tak nakoniec si zlizol "len" 140? nooo aj to je slušný peniaz (:

lost

super den :P
videl som svoje auto, na fotke a tam ze 140KMH :D
podotykam 30KMH nad limit :D
haha a zas som bol zavazne nebezpecny na prazdnej dialnici :)
hovorim si, ved ked oproti mne ide 20x viac aut (fakt som mal pocit ze je piatok) tak ja ze vsak co by tu namerali na rpzdnej ceste? :)

a ejha :D 8 mesiacov mi toto vychadzalo a prask :P no nastastie ln 140 :) uprimne, to bolo po dobrzdeni, i ked neviem ci pomohlo :D asi nie (ten radar zameria do pol sekundy). ale co uz, nestazujem sa :) aspon som mal nejaky socialny kontakt :D a prvy krat v zivote som aj fukal do pristroju :D dokonca mam aj relikviu.. resp neivem ako sato vola, nadstavec na ten alkometer :D hahhaha

just a wonderful day !!! :D
on a wonderful world :D

www.youtube.com